Dárky na Vánoce - kluk 9 let a holka 6 let

hojda
9. lis 2017

Tak letos jsem fakt bezradná........malá dostane aktovku, penal atd. do školy, ale co dál..... Máte nějaké tipy? Případně alba tady na MK?

lv
9. lis 2017

Kluk nevím, sama mám problém vymyslet pro dceru 10 (mobil teď dostala, zpropadený narozeniny v listopadu 🙂). Pro obě knížky, oblečení.
Pro malou 5,5 Lego, kostým, hra Hádej kdo, Little Pet Shops.

hojda
autor
9. lis 2017

@lv JJ u nás svátek mají v listopadu oba dva...☹

jani79
9. lis 2017

Klukovi - Lego, Boffin, Merkur, nějakou pěknou encyklopedii, koloběžku, stolní hru třeba Carcassonne nebo Dobu kamennou, Pravěkké akvárium..

Holčičce - nějaké sady na vyrábění, zažehlovací korále, puzzle, kolečkové brusle, Smart hru od Mindoku, stolní hru třeba Labyrint, Hej to je moje ryba, Mondo, Ubongo...

hojda
autor
9. lis 2017

@jani79 Díky za tipy! Přijde mi, že už skoro všechno máme stavebnice snad všechny, co existujou🙂 už nakupujeme i na bazarech stare ze 70. a 80. let. Kouknu na ty hry, ale i těch mají hodně.

jani79
9. lis 2017

@hojda To znám, já taky miluju stavebnice a stolní hry. Takže též se u nás najde snad všechno. Ještě mě napadlo, my jsme dětem koupili jedny Vánoce společný dárek, a to xbox s kinectem a k tomu hry, jestli nemáte.

hojda
autor
10. lis 2017

@jani79 díky za tip, ale xbox určitě nechceme. Zrovna jsem probrala, co jsem tak průběžně nakoupila během roku, ale většina toho je oblečení☹, což holka ocení, ale kluk tedy ne.....

missa111
12. lis 2017

U nás taky aktovka. Pak koloběžku/ odrážedlo, je to 2v1, viděli jsme to na dovolené a oběma se to moc líbilo. Jmenuje se to scoot & ride. Pak opravdový diadém ( kovový s " diamanty") k tomu tutu sukni. Barbie. Knížku....
Včera měla narozky a největší úspěch měl od babičky veliký stojící kůň s nosností 100 kilo, je velký jak doga, a to doslova. Pak zpívající a svítící monsterska. A velká kniha se samolepkami - dinosauři. Holce je 6.

hojda
autor
12. lis 2017

@missa111 Díky!

hojda
autor
12. lis 2017

@missa111
Teď koukám na to vozítko, ale nějak mě to neoslovilo, hodně jsou videa s malýma dětma, tady jsem našla trošku větší holčičku, ale to odrážedlo mi přijde takové divné pro větší děti.

https://www.youtube.com/watch?v=1ldj-oRoWnM
janovkov
12. lis 2017

Moje dcerka (5,5 let) dostane hru Samaja a hodne veci s My little pony. A syn (8let) dostane batoh na vylety s krouzkem, kam chodi, encyklopedii o vesmiru, aj.

missa111
12. lis 2017

@hojda
Tak počítám, že to vyuzije nejvic jako koloběžku. Teď má momentálně takovou hrkačku a tahle je hodně kvalitně zpracovaná. Tu variantu odrážedla asi spíš jako spestrení.
Mam koupenou tu největší variantu. Tak uvidím 😁

odula
12. lis 2017

Kluk 8 dostane mj luk a sipy 😉 dobrou knizku,zrejme o plazech,holka 6 koleckovy brusle a nejakou paradu .

nikyselen
12. lis 2017

Ja budu holce (v prosinci 7) kupovat paravan do pokojicku,jinak z hracek mam vybranou tu opicku na prst,tutu stavebnici,nejake knizky,obleceni..
Loni jsme kupovali aktovku 😉

https://aukro.cz/hit-opicka-interaktivni-opicky...>%2BHračky%2B>%2BVzdělávací%2C%2Bkreativní%2B>%2BHudební%2C%2Bzvukové%2Bhračky&utm_term=