Co za dárek k prvním narozeninám pro chlapečka?

eviknovaku
29. zář 2014

Ahoj maminky, prosím vás o inspiraci, co pořídit synovi k prvním narozeninám. Moc děkuji 🙂

gosa22
29. zář 2014

my jsme kupovali motorku 😉 (odrážedlo samozřejmě)... 😉 a knížky se zvířátky a udělala jsem mu dort, který mohl papat 🙂

tria002
29. zář 2014

Kamarádka kupuje tablet se zvířátky.. Ale já jsem taky pro nějaký dort, co se v něm bude moct pořádně pošťourat- dcera si to úžasně užila, a nějakou knížku. Určitě bude skvělý mít ho na klíně a ukazovat a prohlížet. Ty tablety a další krávoviny mi přijdou jako "dobrý" nástroj na zbavení se dětí.. :( Jinak je fajn taková ta klasická velká tatra na písek.

eva118
29. zář 2014

Synovi se z dárků, co dostal k prvním narozeninám, nejvíce líbili tahací pejsci na provázku.

86radka86
29. zář 2014

malýmu se nejvíc líbil malej bazének a do toho spoustu plastových míčků, odstrkovadlo, tatru, kolečko a další takový věci ještě nevyužil, neláká ho to, ale je mu teprve 15m, tak snad to přijde 🙂 jinak se koukněte na kouzelný kohoutek od yookidoo - vypadá to moc dobře

krystalka
29. zář 2014

My jsme kupovali velký náklaďák - Tatru - nejdřív se na ní vozil doma a pak ji měl na zahradě....je mu 6,5 a nedávno jsme museli pořídit novou, ta první po 5 letech už dosloužila 🙂 , syn ji miloval, vozil na ní hlínu, plevel, v zimě sníh, vozily se na ní všechny děti, co k nám přišly....u nás fakt vděčný dárek....k tomu dostal ještě nějaké další věci - leporela, něco do vany, už přesně ani nevím...ale Tatrovka byla nej 🙂 . Odrážedlo - motorku měl od 15 měsíců - nejdřív na něm popojížděl zase doma a od 18 měsíců na ní lítal venku jako ďas 🙂

diniki
30. zář 2014

Sepisovaly jsme s ostatníma holkama tipy na dárky pod stromeček, ale dá se tam hezky najít i dárečky pro jednoleté: http://blogujicimaminy.blogspot.cz/2013/10/vano....

Tak snad to trochu pomůže 🙂

misar91
1. říj 2014

my jsme ted koupili domácí houpačku a malej je z ní nadšený 🙂

lucyjanek
1. říj 2014

Stoleček od Fisher Price...nejlepší investice..hrál se s ním do tří let, teď jsme ho schovali pro mladšího syna 🙂

kuldas7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dasara
15. bře 2015

http://www.kasa.cz/hudebni-stolecek-weina/?gcli...
luxusní dárek k prvním narozeninám pro kluky i holky 🙂 naše si s tím hodně vyhrála a dodnes ( 22 měs.) občas ještě pohraje

werik153
6. dub 2015

Ahojky, taky prosím o radu. Chtěla bych koupit dárek synovci k 1 narozeninám...Takové ty klasické hračky, jako je tatra,motorka,kostičky...to již je zamluvené ( dostane od někoho jiného) proto bych chtěla nějaky typ co mu koupit ? Má rád strašně kelímky...skládá je do sebe..na sebe...nebo si s nima jen tak hraje...jenže jich už má spousty....kroužky na tyčku už má taky, to ho tolik nebaví...nějaké nápady ? Třeba i něco co využije i dýl...v létě...Bazének ale už má :D 🙂

maraida
6. dub 2015

Stan,zatloukačka,labyrint...

zouzelin
6. dub 2015

Nas syn dostal prvni batuzek zviratko a drobnosti a od tety dostal ten velkej zahradni domecek v lete si krasne hral v domecku na zimu ho ma v pokojicku a dela tam s plysakama blbosti

michaela_2
6. dub 2015

Ode mě a od manžela dostal syn toto autíčko. Je pro děti od jednoho roku a je to pro něj zatím hračka číslo 1! 🙂 Opravdu máme radost, že jsme měli při výběru šťastnou ruku.