Zuby. Zkušenosti?

lucaaaaaaqa
11. pro 2021

Ahoj holky stále ty moje zuby jdu se ještě zeptat už to jsou 3 měsíce pusa stále bolí 🤷‍♀️ Všechno mám prý v pořádku není možný ze to takhle bolí takže už si přijdu opravdu jak blbec ale přijde mi ze je to tou dásní omlouvám se za tak hnusnou fotku ale lépe to nejde přijde mi ze to mám nateklé a zub moc na straně nevím jestli to muže bolet tím ale už me to opravdu nebaví 🤷‍♀️ Tak se chci jen zeptat ani tohle jste nikdo neměl? Děkuji

pampeliska1313
11. pro 2021

Takhle vypadá dáseň vážně nateklá. Zkoušela jste i jiného zubaře? Zkuste stránku znamy lékař, často mají on-line objednávání, recenze a třeba trefite na někoho brzo. Kdysi jsem měla takhle “bouli” v dásni u zubu a byl to zánět. Ale z fotky jde akorát vidět, že je to zarudlý v jednom místě.

makkyv
11. pro 2021

@lucaaaaaaqa No, já toto mám celkem pravidelně (říkám názor dle toho co vidím na fotu) bolí mě pak celá strana a je to vždy váček, udělá se taková větší boule, bolí zub a pak celá strana, když to bolí hodně namažu, když ne, nechám to, tak jako tak mi to zmizí. Zuby mám v pořádku a nemám s nicim problém.

lucaaaaaaqa
autor
11. pro 2021

@pampeliska1313 pravé ze ano byla jsem včera řekl mi ze to má být už dávno zahojeny ze po 3 měsících už by tam neměla žádná díra byt a ze mám kousek malinkatý ve vnitr po tom trhani ale ze to mi nemůže dělat bolesti 🤷‍♀️ Vic mi neřekl ať to prý nechám No jenže me bolí asi 6 zubu a všude ne na jedný strašně :(

lucaaaaaaqa
autor
11. pro 2021

@makkyv taky jsem si myslela ale včera jsem byla u jiného zubaře a řekl ze se to sice hojí špatně ze už to má být zavřeno ale jinak vůbec nic zub nebolí tak ze to mám nechat jenže me bolí vic zubu všude po cele puse na každé strašně dva třeba už sem z toho fakt nešťastná 🤷‍♀️

pampeliska1313
11. pro 2021

@lucaaaaaaqa a dělali znovu rentgen, jestli tam něco nezůstalo? Mne to pro jistotu doktorka děla, aby měla jistotu, že vycistila opravdu všechno a nebyl problém. Nebo se možná špatně hojila rána a něco se tam dostalo.

ajja87
11. pro 2021

Tal zkuste prostě pohotovost, jukne se na to jinej zubař a budete vědět, tohle opravdu nevypadá dobře

lucaaaaaaqa
autor
12. pro 2021

@pampeliska1313 ano dělali říkali ze tam zůstal jen malinký kousicek ale ničemu to nevadí ze je to blbost aby to vadilo 🤷‍♀️

lucaaaaaaqa
autor
12. pro 2021

@ajja87 už jsem byla u 3
A každý mi řekne něco jiného ale
Vlastně to samé vše je v pořádku

pampeliska1313
12. pro 2021

@lucaaaaaaqa zkusila bych soukromýho. Evidentně tam něco vadí

lucaaaaaaqa
autor
12. pro 2021

@pampeliska1313 jenže já už nevím kam 🥺 můj je také soukromý :/

pampeliska1313
12. pro 2021

@lucaaaaaaqa Achjo. Takhle jsem měla zub kde se musely čistit kanálky, bolelo to silene. První soukromej zubař mi řekl ze je to jen kaz, že tam pak dáme na dalším sezení plombu, dal tam něco na vyčištění co mi ten den vypadlo, samozřejmě spousta krve a zase bolest. A až druhá soukromá mi nakonec vycistila tri kanálky a dostavila dva zuby a když jsem říkala co první zubař, tak se divila jak to soukromej mohl takhle “odfláknout” Vážně se zkuste podívat na to znamy lékař, shanim tam takhle urgentne doktora když něco potrebuju co nejdřív a zároveň chci vědět ze je to někdo, kdo je na základě recenzi dobrej, jsou tam i státní.🙂Nevim odkud ste, ale snad na někoho dobryho v okolí tam narazíte.🙂