Zubař, ne tak drahý, Ostrava. Poraďte

zuzu_z
14. říj 2011

ahoj maminky - zoufale sháním zubaře v Ostravě, který by bral, má to však háček, nemůžu si dovolit úplně privátního bez smlouvy s pojišťovnou, kterých se teď vyrojilo jako hub po dešti. Na stránkách stomatolog.komory sice poskytují info, kdo bere, ale je to opravdu vždy dr, který si bere 1000 i za obyč plombu. Mám zuby špatné a jsem matka dvou dětí, nedoplatila bych se. Teď chodím do centra, paní dr. je jedinečná, ale prostě už na to nemám, zuby mi spravila, co šlo, teď mi vypadla plomba a dost to bolí, jenže k ní nemůžu jít, protože na to nemám. Nechci, aby se mi ty zuby ještě zhoršily ☹ Za čištění kanálků jsem u ní platila 1700Kč, bohužel nejsem milionář. Nemáte nějaký tip, úplně ideální Poruba a blízko, kvůli hlídání dětí. Úplně nejdřív jsem chodila do Věžiček, kde mi dr ty zuby dodělala ještě víc, nepotřebuji supermoderní péči, ale trošku dobrá by ta doktorka/doktor mohl/a být. Pokud víte, že někdo bere, moc vás prosím o tipy.

vendulav22
16. říj 2011

Ahoj. Mám uplně stejný problém s tím že jsem to vyřešila tak že chodím k zubaři mimo OV. Když jsem si obvolávala zubaře v ostravě tak jediné co mi poradila jedna sestřička je to že si je mám obejít osobně a ptát se. Jinak přes známetěch v ostravě take moc nemám takže velký kulový. Lepší to se zubaři ani v brzké době nebude.