Znaménko, histologie - špatné výsledky. Máte zkušenost?

Včera v 10:40

Ahoj holky. Byla jsem z preventivních důvodů odstranit znaménko.. sestra mi volala, že výsledky nejsou moc dobré, že za 14d mám přijít se poradit k dr. Máte někdo zkušeností ? co to dál pro vás znamenalo? těch 14 d asi zešílím :( děkuji

sistersss
Včera v 11:49

Ahoj, určitě bych nečekala 14 dní, ale trvala, aby mě vzali dříve a vše vysvětlili. Těžko říct, co myslí, že to není moc dobré. Může se udělat jen ochranný lem (vezme se větší a hlubší část), kontrolní rentgen plic a ultrazvuk uzlin nebo pak další postup. Ale opravdu záleží, jak je to špatné.

levandule_k
Včera v 11:51

Tak asi záleží jak moc to bylo špatné. Osobně si myslím, že kdyby to bylo extra blbé, tak dostaneš termín dříve než za 14 dní. Myslím, že se bude zkoumat, jestli ten nález byl jenom v tom znamínku, nebo to zasáhlo i okolní tkáň, možná doporučí odstranit ještě nějaká znaménka.

Myslím si, že tchýně říkala, že měla špatný nález na znamínku, tak ji s tím poslali do nemocnice a byla hlídaná tam.

Držím palce, ať je to dobré.

1pomnenka
Včera ve 14:08

Budou to hlídat, kdyby to bylo opravdu vážné, nepozvali by tě za 14 dní, ale druhý den.

autor
Dnes v 06:30

@sistersss no, moje Dr je pouze uterky :/ jdu tam ještě teď v úterý o patro výš, tak asi na ně klepnu😤😤