Zmenšení prsou přes pojišťovnu

nikolab20
15. bře 2018

Zajímaly by mě zkušenosti se zmenšení prsou přes pojišťovnu. Jaké jsou podmínky, co vše se musí vyběhat a čím začít. Momentálně jsem těhotná, ale jestli prsa budou pak stejně velká jako před otěhotněním tak premyslim,že bych s tím něco začala dělat. Velikost podprsenky nosím cca 70 F. Poslední rok běhám po doktorech kvůli bolestem hlavy a zad a už mě to dost obtěžuje

iv_ka12
15. bře 2018

Tak to si s dovolením dovolím zaháčkovat. Je to na šlaka a to nemluvím o tom,že bych si je po dokojení nechala klidně úplně odstranit. Jedna moje babička je po rak.prsu. Druhá nezhoubný nádor v prsu. Já jsem byla na operaci nezhoubnýho útvaru loni, takže se celkem bojím, co dál mě čeká.. Ale myslím,že zmenšení jako takový není tak jednoduchý přes pojišťovnu...

gracinka7
15. bře 2018

Taky to mám po dětech v plánu.
Moje mamka už byla a pojišťovna jí to neuhradila. Měla prsa H a trpí na migrény (,řekla bych, že i kvůli tomu). O zádech ani nemluvím. Na pojišťovně jí řekli, že by musela mít nejmíň za posledních 5 let papíry od lékařů, že jí to způsobuje zdravotní problémy a že chodí na rehabilitace. Takže si to hradila sama.

nikolab20
autor
15. bře 2018

No já jsem právě od loňska litala po doktorech. Byla jsem na rehabilitacích, ale ty pomohly jen na chvílí. Teď chodím na masáže a furt mě právě bolí hlava od páteře. No mám toho už dost, ale korunky na to bohužel nejsou

karlajasmine
15. bře 2018

Já mám velikost 70G, při kojení 70L, a na zmenšení prsou bych v životě nešla. Jestli tě bolí záda, bude to spíš špatnou velikostí nebo značkou podprsenky + špatné držení těla. Změř si pořádně jakou potřebuješ velikost (můžeš najít tabulky na netu) a kup si drahou kvalitní podprsenku 🙂 mě moje prsa nikdy v ničem neomezovaly, ale fakt to chce podprsenku, která ti krásně padne. Mě stačí špatný obvod nebo košíček a okamžitě záda pak bolí..

karlajasmine
15. bře 2018

Prostě když drží prsa páteř, tak záda bolí, ale u správný podprsenky drží prsa ta podprsenka, záda to vůbec necítí. Mám už s tímto se svojí velikostí fakt bohatý zkušenosti 🙂

dancamich
15. bře 2018

Já mám velikost 70J a MUDra mě poslala k šípku. 😕 Teď čekám naše číslo dvě a záda trpí. Blbou velikostí to není, fakt na tom neškudlím, prostě toho mám hodně a dcera je vcelku náročná na péči.

japerinka7
15. bře 2018

Tak to by mě taky zajímalo, normálně mám 75/J, teď když kojím 75/K a to k výšce 158cm....😒

nikolab20
autor
15. bře 2018

@karlajasmine právě, že já používat drahé podprsenky a nechala jsem si i poradit velikost. Dříve jsem nosila 75D a to bylo špatně velikost moji podprsenky je 70 F.

nikolab20
autor
15. bře 2018

@karlajasmine a držením těla a postavením páteře to také není protože jsem obehala takových vyšetření a když jsem byla na mmr zad tak tam mi právě řekli že špatně uvolňují svaly na zádech protože ze předu musím držet ty prsa a v důsledku velikosti prsou mě bolí záda a hlava

karlajasmine
15. bře 2018

Tak ja akorat vim, ze u me strasne zalezi nejen na velikosti podprsenky, ale i na znacce, strihu, i na tom, co nosim za kalhoty.. proste pokud mam vsechno perfektne padnouci a pohodlne, tak ani nevim o tom, ze nejaka prsa mam, a velikost 70L fakt neni malo.. navic mam taky 2let'aka a mimco, obe deti vysoke a tezke, litam cely den, mam i skoliozu a presto me zada neboli.. zkousela jsem X let ruzne znacky a v dospivajicim veku me zada bolely hodne, protoze jsem neumela stat rovne a nosila jsem spatnou velikost... je mozne, ze vam misto 70F treba lip sedne 65G.. nechala bych si poradit jeste jinde.. nakonec po vyhozenych X tisic za podprsenky jsem zjistila, ze muzu nosit jenom znacku Freya nebo Panache a u kazdeho jinou velikost..
Kazdopadne vim, ze na tohle ses neptala, nevim, jestli pojistovna zakrok proplaci, jenom jsem chtela rict, ze i pri fakt velkych prsach lze normalne fungovat bez omezeni, takze ja osobne bych se zamerila spis na kompletni zmenu satniku a treba nejaky jiny sporty (plavani treba..? )

karlajasmine
15. bře 2018

Nebo zkusit i pilates?.. je fakt potreba pouzivat spravne svaly na spravne cinnosti.. clovek ma tendenci pri oslabenych svalech vsechno (vcetne prsou) tahat zadama, a to je spatne.. mladsi syn ma 9kg a uspavam ho na rukach bez problemu nekolikrat denne, zada me z toho neboli, protoze ho drzim rukama a ne zadama.. Nechci prudit, jenom si myslim, ze je skoda neco resit operaci, kdyz to jde i jinak 🙂

nikolab20
autor
15. bře 2018

@karlajasmine i podprsenku 65 G jsem zkusila, ale obvod mě dost škrtil a košíčky odstavaly. Pořád cvičím cviky z rehabilitací a záda boleji. Pilates u nas ve městě nikde není. Jinak sportovat nějak zvlášť nemůžu trpím crohnovou chorobou a k tomu patří bolest kloubů . Vzhledem k tomu, že jsem na rodičovské tak nosím pohodlné oblečení. Kalhoty prakticky jen legíny a jednou do týdne když někam jdu tak rifle. Volná trička protože čekám dalšího prcka. Bolesti hlavně začaly po prvním těhotenství, kdy se prsa zvětšily. Já operaci neberu jako zlo, spíše by to pro mě bylo vysvobození. Přála bych si menší prsa už z důvodu bolestí tak z důvodu sháněním prádla a i když má člověk 55 kg tak vypadá mnohem mohutněji než je. Sehnat oblečení to je kolikrát děs. V prsou těsné v pase plavu. Mít peníze tak bych do toho šla hned. Kdyby to šlo přes pojišťovnu z důvodu bolestí zad tak by to bylo samozřejmě lepší

karlajasmine
15. bře 2018

@nikolab20 Jasne.. jako ja to i samozrejme chapu, obleceni je taky boj i u me.. mrzi me, ze v Cechach neni vic obchodu uzpusobenych zenskym s vetsimi prsy.. clovek vleze nekam do obchodu se spodnim pradlem a vsechno konci u kosicku C, max D/E, jak kdyby nikdo nemel vetsi prsa..

gracinka7
15. bře 2018

@karlajasmine a když už je to na větší prsa, má to obvod minimálně 100 a design pro důchodkyně.

nikolab20
autor
15. bře 2018

@gracinka7 ano to je pravda, teď jsem měla problém vybrat i kojící podprsenku, když člověk nechce vypadat jak stará bába a cítit se dobře. A když jde člověk vybírat plavky tak bych se skoro rozbrečela spodek velikost S a hořejšek XXL. A když jdete do kramu se spodním prádlem a reknete velikost a oni na to, že nic nemají jen ty babkovske tak už jsem opravdu rozčilená. Nehledejte na to kolik kvalitní prádlo stojí. Přála bych si menší trojky s touto velikostí si člověk vybere snad všude a ty parádní ceny

karlajasmine
15. bře 2018

@gracinka7
@nikolab20 Ja objednavam hodne z Velke Britanie odsud www.bravissimo.com , vsechno strasne drahy ale vyber naprosto paradni, a pokud veci nesedi, neni problem poslat vse zpet (akorat si clovek musi hradit 1x postovne, tak o to kdyztak clovek prijde no). Tady v Cechach uz jsem to vzdala.. i v Praze si clovek skoro nevybere.

gracinka7
15. bře 2018

@karlajasmine no jo, když já neumím anglicky tak dobře, abych si troufla něco objednat z ciziny. Navíc mám problém s velikostmi i v ČR. Vždycky se změřím, zkontroluji to v jejich tabulkách a stejně mi to nikdy nesedí 😏

dancamich
16. bře 2018

Jinak objednavala jsem z Triola bezne podprsenky a z Ekskluzywna ty na kojeni (Triola mou velikost v kojici verzi nevyrabi). Nejlepsi (a nejhezci) byly na to kojeni Kostar, ale ted je na Ekskluzywna vyprodavaji. :(

naste
16. bře 2018

Astratex má podprsenky s velkými košíčky.

hofida
16. bře 2018

@naste astratex už nikdy. Nechala jsem se nalákat Kubelkovou, ale ty podprdy drží hezký tvar 2-3 vyprání, pak se jakoby rozpliznou

naste
16. bře 2018

Já mám tedy nevyztuženou Danielu a sedí perfektně .Měla jsem už jednu a nedávno jsem objednala další 2. Po vyprání tvar neměnila, po asi třičtvrtěročním nošení a praní v pračce ztratila pružnost ramínka. Mám velikost 95 E. Když se chytne akce, tak za ty peníze se určitě vyplatí.

babanci
16. bře 2018

Mám taky velká prsa a kupuju si podprsenky Triumph zmenšovací a taky často v Marksandspencer. Do operace bych se nehrnula z mnoha důvodů. Mám kamarádky, co si nechaly prsa zmenšit a ani u jedné to nevypadá dobře. Navíc, je to operace ze všemi negativními dopady. Vždycky si vzpomenu na jednu paní se třemi dětmi, co šla na plastiku prsou z estetických důvodů a zemřela na pooperační komplikace.

babanci
16. bře 2018

jinak plavky si kupuji od firmy Lisca. Sedí krásně, je nutné počítat s vyšší cenou.

nikolab20
autor
16. bře 2018

@babanci mě jediné plavky které tak nějak sedí je od litexu. Od lisci jsem měla i plavky i podprsenku chtějí za to strašné peníze a mě se u toho strašně vytahali obvod. A plavky na jednu sezonu za 3000 to opravdu je příliš

babanci
16. bře 2018

@nikolab20 Vloni jsem si koupila za 1 700 korun a hned první mořská vlna mě hodila na korál a roztrhla jsem je. Teď už taky číhám na novou kolekci, letím do teplých krajů. Možná se podívám i ve Spencerovi, mají hezké barvy, ale nedrží. Jsou opravdu jen na tu jednu sezonu. někdy ani to ne. 🙂

coolina
25. bře 2018

Myslim,ze narok na uuhradu od zdravotni pojistovny nemas. Je to esteticky zakrok z jejich strany, stejne jako rovnatka, odstranovani bradavic atd... Mam taky velka prsa v tehu 75H jinak G, takze vim co to obnasi. Mne pomaha cviceni (teda kdyz nejsem tehotna tak cvicim, perfektni je i plavani). Zmenseni prsou stoji 40-60tis zalezi kde a kto to dela jaka klinika jaky lekar, v jakem state. spise pocitej s tou vyssi hranici. Ale jak pisou zeny vyse spravna podprda na velka prsa je zaklad. V dnesni dobe se daji koupit paradni podprsenky, ktere netlaci neskrti. Triumph,Triola,Oxalis Dessous (Chantelle),Freya,Felina, Heidi Klum Intimates je tam toho. Pokud te tva prsa obtezujou dej si je zmensit ale neni to zaruka,ze te prestane bolet hlava a zada.

dancamich
26. bře 2018

@nikolab20 i Triola miva plavky a jsou levnejsi + kdyz se vychyta akce, tak je to v pohode 🙂 Jo a drzi mi uz 3. sezonu

marcellia
11. říj 2018

Ale no tak holky..pisete,ze je to o spravnem drzeni tela,o vyberu podprdy,to je vsechno pekny,ale ne kazdy se rad vypina a vystrkuje hrud,s takovyma dudama,na to uz musi byt nejake sebevedomi. Nevim,jestli vam velka prsa nevadi,neprekazi,ale treba z meho pohledu je to od nejake velikosti neesteticky,zvlast na mladych zenskych. Mam vel. H,a vypadam s nima hrozne,a muzu mit sebelepsi podprsenku. Jsou to uz proste tetkovsky cecky,nevypada to vubec pekne,ani na mně,ani na jinych.. Ja na operaci jdu a dost se tesim,konecne se zbavim te tihy,budu moct behat,sportovat,nebudu se uz stydet u vody,ze mi na ne kazdy vejra,jak mi poskakujou i za chuze..

karlajasmine
12. říj 2018

@marcellia hele nevim, ale ja se rozhodne nevypinam a hrud nevystrkuju a ani mi na prsa nikdo nezira :D nosim vkusny obleceni a clovek by na me velky prsa skoro ani nepoznal. A se spravnou sportovni podprsenkou pro me neni problem behat. Mam taky vel.H v tuto chvili (trochu se mi prsa od porodu zmensily, predtim L :D) a mam suprovou sportovni podprsenku z UK, a prsa mi neposkakujou ani u behani.