Změna těla po těhotenství (porodu). Máte podobně?

16. říj 2022

Ahoj, mám takový no ani né problém ale štve mě to!
Před otěhotněním jsem vždy na svém těle poznala že brzy přijde menses ( bolest poprsí, pobolívání v podbřišku) a po porodu vůbec nic! Ani prsa a ani bolest prostě nic. Trochu mě to štve! Máte to tak některá podobně ?

mafulin
16. říj 2022

Ano, ale zase poznám daleko lépe kdy mám ovulaci, takže vím kdy přijde MS. A za to co píšeš jsem ráda, zbavila jsem se bolesti břicha.

ferda90
16. říj 2022

Ahojky, vždycky mě bolevalo břicho při MS. Teď po porodu mě nebolí, takže ani kolikrát nepoznám kdy MS přijde, za to poznám ovulaci, kterou jsme nikdy předtím nepoznala. Že mě nic nebolí před MS jsem ráda 🙂

dasipe
16. říj 2022

Po prvním porodu u mě bylo vše jako dřív. Ale teď po druhým jsem zjistila jako že ovulace s prominutím do prdele i bolí, pro změnu zas menstruace nebolí 😅 ale mám to úplně naruby než dřív, tak jsem z toho ještě pořád docela vykulená 😀

skarma007
17. říj 2022

Ano, z ničeho nic tu najednou je a ja se divim 😆

miriam1989
17. říj 2022

Mám to úplně stejně rok po porodu MS nebolí, za to ovulace stojí za to 😬. Já jí teda poznala i dřív, ale teď je to tak dvakrát horší 🤦

autor
18. říj 2022

Přesně tak. Jak popisujete z ničeho nic a je tu teta z Červeného Kostelce. Ta nevyspitatelnost je hrozná do toho mapu vždy spozdení mám rok po porodu a pořád se mi to ještě nesrovnalo. 😄 jsem zrovna ten typ člověka který má rád vše pod kontrolou a na čas 😄 jasně vím že tohle je věc kterou zrovna neovlivním, ale chybí mi mé tělo před miminkem 😂 vždy dalo vědět!

jako_mala_holka
18. říj 2022

Dřív mě bolelo před a při ms břicho, po porodu skoro vůbec, zato bylo krvácení silnější... Jsem zvědavá po druhém porodu 😄