Zkušenosti s laserovou operací Relex smile

market177
10. dub 2019

Ahoj, mate nekdo zkusenost s touto metodou laserove operace oci? Mel jste po ni nekdo nejake komplikace, bolesti, suche oko? Mohl byste napsat nekdo svoji zkusenost? Diky 🙂🙂

setba
10. dub 2019

Mám po ní 2 nebo 3 roky teď nevím, naprostá spokojenost. Suché oci jsem měla cca rok poté, musela jsem kapat. Ale pak se to samo spravilo. Jedno z nejlepších rozhodnutí v životě, na brýle si už ani nevzpomenu.

market177
autor
10. dub 2019

@setba a ty suche oci jsou hodne neprijemne?? A po tom co se nakapou tak je to uplne v pohode? A jak casto jsi musela kapat?

setba
10. dub 2019

@market177 měla jsem strašně suché oči po ránu, to byl vždy horor je rozlepit. Ale když si člověk zvykne mít po ruce ty umělé slzy tak je to v pohodě, jen se kápne a hned úleva. Jak často jsem kapala opravdu nevím, už si to nevybavuji. Ale ten re-lex je zatím nejšetrnější metoda pokud vím, jsme ráda že jsem do ní šla, je tam nejméně rizik i omezení.

market177
autor
10. dub 2019

@setba a kde jsi se prosim nechavala operovat? A kolik jsi mela dioptrii predtim?

setba
10. dub 2019

Měla jsem kolem 5,5D a operovali mě v Lexum Brno. Byla to tehdy celkem novinka ten Re-lex.

market177
autor
10. dub 2019

@setba moc diky za odpoved, zitra se chystam do Hornich Pocernic, tak snad budu pro tuto metodu vhodna...kdyztak mi rovnou udelaji operaci...ale trochu mam strach z toho sucheho oka potom, myslela jsem, ze u teto metody to moc neni, alespon podle toho co vsude pisou...

setba
10. dub 2019

@market177 Tak všechno je individuální, někdo to třeba mít nemusí. Držím palce ať to vyjde

jadrianka
6. dub 2024

@market177 Dobrý den, je to sice už pár let, co jste zřejmě byla na operaci očí v HP, ale přece jen to zkusím. Mohu se prosím zeptat na Vaši zkušenosti, jak proběhla operace a doba po ní a jestli jste spokojená se svým rozhodnutím? Zvažuji právě taky operaci metodou Relax smile v HP, jen mám obavy z toho, co mě čeká..Děkuji moc

market177
autor
7. dub 2024

@jadrianka dobrý den, jsem moc ráda, že jsem byla. Samotná operace byla rychlovka a už při zpáteční cestě byl vidět rozdíl, začala jsem vidět bilboardy 😂 opravdu nelituji, že jsem šla. Měla jsem to bez komplikací a nemusím už se crcat s čočkami 🙂

jadrianka
8. dub 2024

@market177 Mockrát děkuji za odpověď, moc si toho vážím! Mám radost, že se vše podařilo a jste spokojená, dodala jste mi odvahu😉 Mějte se moc krásně

crejzy
18. zář 2024

@jadrianka mohu se zeptat jestli a případně jak u vás dopadla operace? Taky jsem se objednala do horních Pocernic na 2v1 ( konzultace + operace) a jsem nervózní, i když se zároveň těším že po 20letech možná zase uvidím bez brýlí a čoček