Zimnice týden po porodu. Neměla jste to některá taky?

renatkaa1996
8. únor 2021

Ahoj holky, jsem tyden a 3 dny po porodu. Ocistky jsou v pohode bych rekla, obcas nejaka bolest ale jinak dobry. Z prsou malemu mleko odsavam, ale prsa me porad boli i tak. Zarudle je nemam a zavtrdliny taky ne.. ale mam hrozne zimnice uz 3 dny.. teplotu si merim a je normalni..porad 36,5 nemela jste to nektera taky tak? Zelezo jsem zacala uzivat teprv ty 3 dny zpatky.. rada bych byla v pohode kvuli malemu, ale jsem fakt hotova 😒v noci nas maly necha spat i 4-5 hodin takze z nevyspani to taky nebude 😞

leniczka23
8. únor 2021

@renatkaa1996 určitě z železo ber a doporučím ještě magnesium. Hodně pij a dopravej si kvalitní jídlo. Mělo by to přejít. Pro tělo je to mazec teď. Drž se.

katule1990
8. únor 2021

@renatkaa1996 Ahoj, taky jsem měla zimnice snad každou noc první cca dva měsíce. Ted jsou malému tři měsíce a už dobrý. Myslela jsem, že je to z únavy a nevyspání. Ztratila jsem ale u porodu hodně krve a taky pak brala železo, to mě nenapadlo, že to vlastně mohlo být tím.

hezz17
8. únor 2021

Jo, zimnice hlavne pres noc.

renatkaa1996
autor
8. únor 2021

@leniczka23
@katule1990
@hezz17
Dekuju, je pravda, ze pred porodem jsem v 35tt magnesko vysadila a byla jsem na nej hodne zvykla.. ale ted uz ho zase beru. Beru jednou denne i apo ibuprofen, hned po odsati, pak odsavam az za 4-5 hodin. Jinak bych nemohla fungovat... dekuju!

fyii
8. únor 2021

@renatkaa1996 ahoj, je to z hormonalni zmeny v kombinaci s unavou. Taky to mivam, staci se vyspat a odpocinout si. Jit spat klidne s prckem, srovna se to.

terezz29
8. únor 2021

Unava, vycerpani, stres. Doprej si v ramci moznosti odpocinek. Vitaminy, tekutiny a silny vyvar!

barunkiss
8. únor 2021

Ahoj, já měla zimnici a zvýšenou teplotu první 2 týdny po porodu vzdy, když se mi nalivaly prsa mlékem. Potom se to ustálilo, jak tvorba mleka tak zimnice 🙂.

ivis_b
8. únor 2021

To jsem mela v sestinedeli normalne...

urtica
8. únor 2021

Měla jsem to tak celé šestinedělí u obou dětí - spala jsem pod dvěma peřinama a plyšovou přikrývkou, v pokoji bylo 25 st. Prý pomáhají i silné masové vývary.

beruna84
8. únor 2021

Také jsem mela, pres noc zimnici a pres den kolikrát naopak návaly a děsný pocení. Možná hormony, nevim, každopádně srovnalo se samo, tak možná dva měsíce po porodu. Léčím se se štítnou zlazou, tak je možný, ze i to hralo roli 🤷🏼‍♀️ at je brzo dobře 🍀

priefi
8. únor 2021

@renatkaa1996 a nemáš zánět prsa? Mi to přesně takto začínalo, zimnice, horečky, zánět

katebk
8. únor 2021

Ahojky, měla jsem zimnice v noci snad 3 měsíce a pak byla durch zpocená třeba 3x za noc. Říkala mi dr, že je to kvůli hormonálním změnám spojené s kojením