Zelený čaj na kyselinu močovou?

24. črc 2024

Ahoj všem,mam kyselinu mocovou a cetla jsem,ze je dobry pit zeleny caj.Nemate zkusenosti?A kdyztak jaky?Dekuji

cilkat
24. črc 2024

Jo dobrý hlavně pít.
Když ti pomůže zelenej čaj k tomu, abys pila dost, tak pij ten. On i snižuje pocit únavy, zrychluje metabolismus a mě uklidňuje žaludek. ... Vlastně úplně uplně nejradši mám na tohle neslazený tuareg (gunpowder v mátou nana). Je dobrý i studený (/s ledem). Ale jak říkám - myslím, ež hlavní efekt je to vyplavování tekutinama.

autor
24. črc 2024

@cilkat dekuju,zitra dojdu do lekarny😊

konidana
24. črc 2024

Pro caj bych sla spis do cajovny😉

barciss
24. črc 2024

Mému muži na dnu dost pomáhá bylinná směs Palcový kloub od Jukla, pokud hledáš něco vysloveně na to.

cilkat
24. črc 2024

Souhlasím s @konidana ... tohel v klasické lékárně mít nebudou. Spíš v těch různých zdravých výživách, nebo čajových obchodech. ... případně přímo čajovna obvykle prodává i sypané čaje domů.

alianan
24. črc 2024

Mě pomáhá, piju ho jako prevenci, když pár dní vynechám už cítím pálení.
Zelený čaj je močupudný, což je dobře a někde jsem také četla, že je to přírodní dezinfekce, což také není na škodu.
Za mě, zelený čaj na močové cesty fakt funguje.

cilkat
24. črc 2024

Mimochodem, teď zrovna čtu, jak je na kyselinu mocovou v krvi výborný čaj z plodů jasanu (nás klasický jasan ztepily). Ale vyzkoušené to nemám... a bude to chtít už přímo bylinkarstvi, posle mě. (Treba Gresik). A nemyslím, že je ho dobré pít dlouhodobě (tj dyl jak tak 3 týdny v kuse). Což ten tuareg se klidně smí.