Zatlačila jsem hemangiom podprsenkou. Je to nebezpečné?

3. únor 2024

Ahojte, moja mama aj babka, maju na sebe viac takychto cervenych bodiek. Avsak, moja je na nestastnom mieste, medzi prsiami, kde mi ho tlaci podprsenka. Momentalne ma na sebe take tmavomodre ciary..... Ako keby podliatiny...

Je to poskodene? Alebo zatlacene? Podla mna teda je, ale je to nebezpecne.....? Doteraz mal iba tmavsiu farbu.... Tieto ciary som si vsimla teraz.

Bola som krvi vsetko ok.

Cim si mam natriet? Mam cicatridinu, avene cicalfate...

autor
3. únor 2024
martulka88
3. únor 2024

Já jsem měla hemangiom na zádech, kde se zapíná podprsenka. Nechala jsem to odstranit laserem a mám klid. Určitě bych zašla na konzultaci a nechala si to odstranit. Dr.říkal, že nic by se mi nestalo, kdybych si to strhla, ale valila by mi z toho krev.

autor
3. únor 2024

@martulka88 a ako dlho sa ti hojilo? Bolelo to?

martulka88
3. únor 2024

Dr. to mázl umrtvující mastičkou a udělal dva nebo tři zásahy laserem a bylo to. Byl tam jen malý stroupek a nebolelo to - také jsem se toho bála. Takže záleží, jak se ti hojí rány. Vybrala jsem laser, sice se to platí, ale nezůstane jizva a je to opravdu bez bolesti ☺️

marketa11112
4. únor 2024

@martulka88 mohu se pozeptat kde takový zákrok dělají? Přímo v nemocnici? A kolik jsi platila? Moc děkuji.

martulka88
4. únor 2024

@marketa11112 Byla jsem u soukromého chirurga, kde dělají různé kosmetické úpravy Trutnově - dr.David. Stálo mě to 800 a dostala jsem 2 nebo 3 pulsy. Nebolelo to a bylo to rychlé.

marketa11112
4. únor 2024

@martulka88 děkuji