Zánět u kořene zubu. Máte zkušenost?

zdenamestan
23. črc 2022

Máte zkušenost s dvěma zanety u dvou zubu vedle sebe. B.dle zubaře dost velký. Dal mi antibiotika ale po dobrání stále tam zánět je. Už je to dva měsíce a stále tam zánět je. Dle zubaře se to musí samo stáhnout a kontrolovat rengenem. Jaké máte zkušenosti? Za jak dlouho to zmizí ? Děkuji 😒

hojda
23. črc 2022

@zdenamestan omezit cukr by mohlo pomoci.

lenkalubina
23. črc 2022

Já měla takový zánět,že atb neměly žádný účinek a zuby musely ven. Měla jsem šílené bolesti a dr mi trhala zuby prakticky zaživa, protože přes zánět nepusobila ani dvojitá injekce 😱😱😱

jana_zofie
23. črc 2022

@zdenamestan taky nepotesim. Taky jsme nezachranili. Odumrel a mam vycistene kanalky a vypln. Ale preji hodne stesti. Kdyby tam nebyla v techto pripadech sance, tak by v to muj zubar nedoufal... Takze vam to treba vyjde

zdenamestan
autor
23. črc 2022

@jana_zofie u jednoho už mám vXistene kanálky delší dobu a i druhého mi je vyčistil a stále ě tam jsou záněty.

petramana
23. črc 2022

@zdenamestan mela jsem taky a pak pri mikroendodoncii prisli na to, ze mi ten zanet zpusobuje jeden kanalek, ktery se rozdvojoval...tak vyplnili i ten a pohoda

hojda
24. črc 2022

@zdenamestan zaplnovaly kanalky pod mikriskopem nebo klasicky? U klasickeho je to 50 na 50. U mikroskopu je uspesnost 90 na 10.

petramana
24. črc 2022

@hojda u me to taky nejdriv bylo klasicky a na houby... az pri te mikroendodoncii se na to prislo... nastesti ta vypln sla jeste nejak vyndat...

hojda
24. črc 2022

@petramana ja 13 let spatne zaplneny zub, ktery porad pobolival, pred mesicem predelano pod mikroskopem a nevim o nem....

petramana
24. črc 2022

@hojda ja mela taky klasicky zaplneny ale porad se mi u neho na dasni delal vacek a po tom mikroskopu uz vse v poradku

2hanah
Autor odpověď smazal
Zobraz