Zánět spojivek - domácí léčba

no_title
18. čer 2018

Ahoj holky,
poradíte, co pomáhá na zánět spojivek, co člověk může koupit normálně v lékárně. K dr. se bohužel ještě pár dní nedostanu :-/

leniczka23
18. čer 2018

Zalezi jak moc to mas rozjety..jedine zkusit ophthalmo septonex. Ale ja bych to neprodluzovala vunlbec kdyz sviti slunko. Zavolej k Dr. Ze se omlouvas ale.ze mas zanet spojivek ale ze jste na dovoleny jestli by ti neposlala e recept smskou nebo na email. A pak taky jde, ze si dojdes do.lekarny oni ti leky na predpis daji a ty zaplatis celou castku s tim ze az prineses recept tak ti vrati ten rozdil..jde je ukecat uz sem to.parkrat delala. At je brzy lepe.

no_title
autor
18. čer 2018

@leniczka23 moc rozjeté to není, ani to nebolí, je to jen v koutku oka, víceméně se to pomalinku zlepšuje samo.

snahnah
18. čer 2018

@no_title Pokud je to v začátku, jen červené a pálí měly by stačit kapky se septonexem a kapat třeba co 2 hodiny. Pokud už to hnisá, tak na pohotovost pro atb. Bacha, je to pak vysoce nakažlivé. Může být i alergického původu a na to stačí vzít něco na alergii.

zmrzlinka
18. čer 2018

Skus obklady s heřmánkem 👍

reza1986
18. čer 2018

Ahojky holky, chci se zeptat už dva dny mě pálí oči na sluníčku. Vyzkoušela jsem snad úplně vše a nemůžu jít s děckama ani ven, protože sluníčko mi na to také nedělá dobře, ale což o to.. horší je, že nic nevidim, jak slzím. Nemám žádnou alergii a když jsem doma, je to vše v pořádku. Nemáte nějaký tip na kapičky, nebo něco co by mi tu podrážděnost snížilo ? Dík

leniczka23
18. čer 2018

@reza1986 moji mamce se to stava taky. Zkus Visine..delaji ruzne druhy. Mamce to vzdy prejde a zase se to objevi. Taky nema zadnou alergii

victress
18. čer 2018

mastička Ophtalmo-Framykoin, může předepsat i obvoďák, mám ji doma v lednici preventivně, protože se hodí na spoustu nemocí...

xkalisto
18. čer 2018

Přímo v lékárně když jim řekneš co ti je s tím co ti můžou dát bez předpisu ti určitě poradí. Taky kvůli tomu šli na školu nejsou jenom prodávající 🙂

reza1986
19. čer 2018

@leniczka23 Visine mi prave nepomahaji..je to k vzteku, mam uplne odreny oci od slz uz kolikrat :D @xkalisto ano zajdu si .. nic jineho mi nezbyde a jim take nic jineho, nez mi poradit :D🙂

alcar
19. čer 2018

@no_title
@reza1986 holky, co vim, tak Ophtamo Septonex se ted neprodava. Ma dlohdoby vypadek. Ale misto toho je dobry Ocuflash. Jinak na rozjety zanet uz opravdu jen atb.

snahnah
19. čer 2018

@alcar Kupovala jsem ho pred 2 mesici,po dlouhe dobe byl 🙂 a u nas v lekarne michali v dobe vypadku svuj-borova voda+septonex.

no_title
autor
19. čer 2018

@alcar vcera jsem ho koupila, prý už zase je 🙂

alcar
19. čer 2018

@snahnah
@no_title tak super, to abych vyrazila do lekarny a koupila do zasoby, dokud jeste je. 😀

no_title
autor
19. čer 2018

@alcar možná záleží i v kterých, já kupovala v DR. Max 🙂

reza1986
20. čer 2018

@alcar já si dojdu přímo k lékařce, dneska zas.. jednou prostě tak a podruhé tak , už jsem z toho zoufalá :/ ..