Vyšší BT během MS. Co si o tom myslíte?

lucbednar
Dnes v 08:10

Ahoj holky.
Měřím BT, ale z jiného důvodu než většina z Vás, respektive opačného, abych se právě již těhotenství vyhnula. Jsem skoro 3 roky po porodu a 2 roky mám pravidelnou MS. Mohla bych podle ní řídit čas, má i stejný charakter - první dny silnější s kusy, od 4 dne ustává a 6-7 den je po všem. BT klasika před ovu 36,3 - 36,5, po ovu 36,8 - 37. Před MS vždy klesne. Tento měsíc jsem měla 2 dny zpoždění a teď již 7mý den krvácím, nijak extra, na 1-2 vložky denně a nemá to konce, pořád stejná síla bez kusů. A teplota stále vysoká, 36,7 - 37. Nic mě nebolí, jen jsem posledních 14 dní dost unavená (ale mám skoro 3 leté dítě, 11ti letou puberťacku, dva psy z toho jedno štěně ohaře, pracuju ve školce a 3x do týdne mám taneční kroužek s dětmi, do toho domácnost, prostě dost, takže přikládám unavenost tomu). Na konci září jsem měla covid, cca 10 dní, tak mě napadlo, že mi to mohlo narušit ono. Na gyndu jsem volala, dostala se mi odpověď, že jakmile nekrvacim masivně a více jak 12 dní, tak nejsme stroje, nic se neděje. Na prevenci jdu až v prosinci ( chodím 2x ročně, měla jsem pozitivní jeden z těch HPV virů, v květnu to bylo v pořádku). Těhotenský test jsem si nedělala, sex jsme měli v neplodných dnech.

lencaa11
Dnes v 08:35

@lucbednar asi bych si ten TT udělala ( tělo není stroj a mohlo se p...cokoliv ) pokud by byl negativní tak bych to viděla že mohla bejt cysta ,nebo od nemoci a na tělo to bylo moc ...no ..doporučuji skrze HPV si nechavat dělat tento test je lepší ...