Výkyvy délky cyklu (z extrému do extrému). Někdo podobnou zkušenost?

makmak28
16. únor 2024

Zdravím dámy,
zajímalo by mě, zda máte některá podobnou zkušenost jako já.
Po vysazení HA trvalo několik měsíců než se tělo nastartovalo, ale cykly se ustálily - sice 39-41 dní, což je dost dlouhé, ale pravidelnost tu byla. Teď z ničeho nic jsem dostala MS po 19 dnech a nějak nevím, co si o tom myslet. Kromě přechodu z cigaret na vapo (5 dní zpátky) neproběhly u mě žádné změny životního stylu ani stravy apod. Je možné, že je to ze stresu (i když to mívalo u mě obvykle opačný efekt) a stejně se chystám na gyndu, jen jsem byla zvědavá, zda se některé z vás dělo něco podobného a čím to u vás bylo?

reeeza
16. únor 2024

A nemohl to byt ranny potrat? Zkuste tehotensky test, hcg hodnota by porad i po potratu byla zvysena pokud jste byla tehotna. Samozrejme to tak nemusi byt, ale nic jineho me nenapada...Ze 40ti na 19 je velky skok..

makmak28
autor
17. únor 2024

@reeeza potrat to opravdu být nemohl... a pravda skok je to obrovský, proto mě to tak překvapilo. uvidím co řekne gynekolog

makmak28
autor
28. únor 2024

Aby nezůstalo téma nedořešené - závěr od doktora: 19DC ovulační krvácení.
Říkala jsem mu že mi to připadá moc silné na ovulační, ale je pravda, že to trvalo jen dva dny takže na MS zase krátké... A pak mi Dr. připomněl moje extrémně lámavé cévy a mně svitla žárovička 😅