Vitamíny na vypadávání vlasů, jaké jste používaly?

molea
31. srp 2014

maminky,prosím jaké ste používali po porodu vitamíny na vypadávání vlasů???Já budu zachvilku plešatá stakovou jak mě padají...Děkuji

milmic
31. srp 2014

@molea Žádné. Prý je to přirozená výměna vlasů. V těhotenství pod vlivem jakéhosi hormonu vypadávají méně a po porodu vypadávají potom více. Jsou to prý vlasy, které by normální výměnou vypadaly tak jako tak, akorát v těhotenství se držely zuby nehty.
Mě padaly vlasy po obou porodech a plešatá jsem nebyla nikdy. To se zase ustálí, nebojte. 🙂

helcenka
31. srp 2014

@molea - souhlasím s @milmi - žádné vitamíny, po porodech mi padaly vlasy mnohem víc než obvykle, po posledním porodu to bylo nejhorší a to mi padaly opravdu hodně. V takové velké míře mi přestaly padat tak 9 měsíců po porodu, úplně se to ustálilo cca do roka.

novanny
31. srp 2014

Kamarádka mi doporučila lecitin, je výborný na vlasy a celkově pro tělo. 😉

ladus88
31. srp 2014

Methionin

bunny123
31. srp 2014

Pridavam se, dnes po umyti jsem regulerne zvazovala, ze to vezmu strojkem. Trva to uz mesic a vubec to neustupuje. Neverim, ze mi na hlave neco zustane, pokud to bude trvat rok ☹

molea
autor
31. srp 2014

to sme na tom stejně,kaýdé umývání mi padá víc a víc vlasů...Už su zteho zoufala,tak jich tam mám málo...:(
Jinak děkuji za rady 🙂

lucies25
31. srp 2014

Me uz taky mesic padaji,zobu pivovarske kvasnice,ale neprijde mi,ze by to melo efekt.Holky vazne budou takhle padat 9 mesicu?Uz takhle mam na hlave prd...

tedyn
11. zář 2014

holky a když kojíme, tak můžeme taky ten lecitin

jetynka
16. zář 2014

Já jsem 2,5let po posledním porodu a vlasy mi padají taky dost. Někdy mám až slzy v očích, kadeřnici už nevěřím, protože ať jsem šla v jakém chci období tak mě uklïdňovala, že to přejde a přešlo to jen na pár týdnů a pak zase od znova. Nedávno mi někdo řekl, že vlasy padají hlavně ze stresu a zřejmě měl pravdu, šla jsem v červnu na operaci a padaly mi vlasy strašně i pár týdnů potom, pak klid a jak začala škola, školka tak zase na novo, vidím to i na Barči, celé prázdniny jí nepadalo nic a jak začla chodit do školy tak hrůza a to se do školy těší, teď už se jí to zlepšuje, mě ale ne tak musím hledat problém v něčem jiném ☹.
Bylo mi doporučeno používat šampony s obsahem tekutého keratinu a vlasové zábaly podle toho jaké vlasy máte, přípravků s vitamíny je na trhu dost, jen nevím jestli to zase není nějaký reklamní tah a jestli to zabere ☹ a pokud tady z vás většina kojí asi bych sama takové věci neužívala a vsadila bych na ty bylinné kůry a zábaly na vlasy, v bylinářství určitě poradí 🙂

mishal
27. říj 2014

pokud mohu poradit, je užitečné nazbírat mnoho užitečných rad od lidí co mají osobnou zkušenost. A taky vědět rozpoznat reklamu....
http://padani-vlasu.org/vitaminy-proti-padani-v...
tenhle blog je velice profesionální