Váček po čištění kanálků. Čekat nebo jít k zubařce?

kris_kubko
14. lis 2022

Čau ženy, minulý týden jsem byla čistit kanálek na předním zubu, pod mikroskopem, poctivě. Měla jsem pod zubem lehce nateklý bělavý místo, takže rtg a bylo vymalováno. Po ošetření mi ta dáseň u kořene otekla, mám tam slušnou bouli. Do včerejška to i dost bolelo, dneska o tom skoro nevím. Tak se ptám, jestli jestli nemá některá z vás podobnou zkušenost, jestli mám jako ještě chvíli čekat, či to splaskne samo, nebo jít znovu k zubařce. S čímž teda nemám problém, akorát budu mít teď chlapa dva dny na služební cestě a hlídání není, pak je svátek... Takže dřív než v pátek se stejně nikam nedostanu. Dost mi to vyplachovala, což slušně bolelo, tak si říkám, jestli to je jen rozdrážděné, nebo už je to na vyříznutí a atb.

lida9
14. lis 2022

nevim jak i tebe, ale v mem pripade se udelal vacek a slo se vyriznout hned pri kontrole...

pampeliska1313
14. lis 2022

Šla bych

kris_kubko
autor
14. lis 2022

@lida9 no při čištění toho kanálku jsem na tý dásni nic moc k vyříznutí neměla, nateklo to právě až den potom. Na kontrolu nejsme domluvené, mám to normálně uzavřené. Uvidím, co to udělá teď za dva dny a pak jí budu volat... Ale prudí mne to, když mi dělali kanalky na stoličkách, ani jsem o tom nevěděla a teď jeden kanálek a takový oser z toho. 🙈