Utrogestan. Zkušenosti - motání hlavy. Co myslíte?

siima12
29. zář 2020

Ahojky, dostala jsem utrogestan na srovnání MS a i skrz špinění po MS. Chci se zeptat mám napsaný 1-0-1. A 18-24. Což je dnes, teď ráno si vezmu ale večer se mi zrovna nechce když jdu do práce. Prý se motá hlava po tom, nebo je špatně. Nechci v práci skuhrat🙂 co myslíte?

squezy
29. zář 2020

@siima12 nikdy mi nic po tom nebylo, ale zavadela jsem.

jjasmina
29. zář 2020

Já polykala, ale brala jsem v těhu a bylo mi na umření, ale to práškama asi nebylo

handulkak
29. zář 2020

@siima12 někdo to má, někdo ne. Ale motani je většinou, když je polykáš. Zkus ten vecerni chvilku před odchodem zavést.

piggy123
29. zář 2020

@siima12 Při vaginálním užívání nebývá špatně. Při orálním užívání můžou být nevolnosti a únava. Avšak užívej tím způsobem, jakým ti řekl lékař!

nita1984
29. zář 2020

Upřímně jsou to dost silné hormony a brát je "jak se mi chce " je dost nevhodné. Vedlejší účinky bývají především u polykání. U vaginálního užívání doporučuji intimku a je vyřešeno

siima12
autor
29. zář 2020

Neřekl mi jak je mám brát tak je polykám.

piggy123
29. zář 2020

@siima12 to je divný, že ti neřekl, jakým způsobem užívat. Být tebou, tak tam zavolám a zeptám se na to.

siima12
autor
29. zář 2020

@piggy123 Tak jsem volala a sestra řekla že to doporučuje teď polykat. Pokud mi bude zle tak se mám najíst. Že to polykání je lepší teď momentálně

piggy123
29. zář 2020

@siima12 tak v tom případě není co řešit. Užívej orálně dle návodu... Budu držet pěsti, aby se žádné nevolnosti a vedlejší účinky nedostavily 👍

mona91
29. zář 2020

@siima12 ja jsem na utrogestanu byla vic jak dva roky taky na srovnání cyklu. Většina žen zavádí prave z důvodu motani hlavy. Ja zase zavádět absolutně nemohla takove svědění jsem nezažila, ale normálně per os uplne na pohodu rano i večer. Takže spíš by to chtělo proste zkusit.

sakura20
1. říj 2020

@siima12 ahoj, ja zavadim kvuli tehotenstvi uz treti mesic a spatne mi nikdy nebylo. Muj lekar rikal, ze pri polykani se muze nekomu delat nevolno. Pri zavadeni ja vubec, ale zase to ma jine nevyhody😇

siima12
autor
1. říj 2020

@sakura20 Můžu říct že mi nic není😁

lalolita
2. říj 2020

@siima12 Ahoj,užívala jsem při obou těhotenství u první jsem zavadela a bez problémů, u druhé jsem měla poslat a katasrofa. Místní hlavy, šílené nevolnosti, únava, začala jsem zavádět a lepší. 😉

monilee
2. říj 2020

Nemala som nikdy žiadny problém, ani pri zavádzaní, ani pri polykaní. Už ho mám tretie tehotenstvo...

siima12
autor
4. říj 2020

@lalolita Čekala jsem že mi bude zle ale nic mi není. Těhotná zatím nejsem. Ale snažíme se 😊

kate013
4. říj 2020

Mě po něm bylo taky blbě, bolela mě hlava nebo se mi motala... Pak jsem na doporučení začala zavádět a bylo to lepší, ale jen o trochu...