Unavená a bez energie. Jak doplnit baterky?

lusinek12
23. zář 2024

Maminky prosim jak dopit baterky jsem porad unavena nevyspala... vycerpana chodim do prace jen ranni kazde rano vstavam cca 4rano do 14-15hod... pak prijdu domu ale tam se bouzel otocim jen 30min a pak zase letim s detma na krouzek a takhle funguju kazdy den.. kdyz mame volnejs v tydnu prijdeme domu a nachvily cca na hodinku se natahnu ale rano jsem zase uplne chcipla.. :(

simkrk
23. zář 2024

@lusinek12 je to blbý, ale zkusit hledat jinou práci a nebo večer fakt chodit brzo spat😊 taky mam takovy zaprah
.vstavam ve 4:10,prace fyzicky náročná.. 🙄 A pak ještě po praci nakup, ukoly, neco udelat doma, nachytat do prace, do skoly, do toho krouzek a čekání 😁 obcas se najde ze si muzu dat dvacet odpo coz me fakt pomuze😊
Tenhle koloběh je fakt na prd...znam to..
Nevim jak to mate s chlapem, ale zkusit se nějak vystridat.. 😁At mas treba i nějaké odpo jen pro sebe... 😊

gdpr
23. zář 2024

ake velke mas deti? dalo by sa ze aspon cez vikend by ta nechali cele doobedu pospat alebo vecer uz okolo 20-21 si lahnut do postele... Kazdopadne to skore ranne vstavanie nezavidim

konidana
23. zář 2024

@gdpr jen jeden rok jsem vstavala v 5 a proste to neslo. Jako chodit spat a mit klid ve 20h, tak bych to mozna dala, ale jinak proste ne. Kdyz vstavsm v 6 , tak uz to jde.

natysnovec
23. zář 2024

Mám to samé.
Také jsem strašně unavená.😓 Dneska je mi tak špatně od žaludku,že přemýšlím,zda budu zvracet nebo ne 🤦🏼‍♀️😓

arevb
23. zář 2024

@lusinek12 mám to stejně, jsem sice na rodičovské dovolené, ale mám 2 brigády a 3 děti 😄. Někdy mám pocit, že už při chození s kočárkem nezvednu nohu... velký spánkový deficit... potřebuji taky něco na dobití baterie