Únava po covidu. Jak dlouho?

klokanka31
24. únor 2022

Jak dlouho jste byly unavené po covidu? Já první přiznaky měla před 9 dny, a furt jsem šíleně unavená, nemám sílu normálně fungovat. Pořád bych jen ležela a spala.

danulka04
24. únor 2022

Já jsem 3 týdny po covidu a první dny jsem byla taky mimo. Když jsem šla po týdnu poprvé do práce, tak jsem měla problém i vylézt schody do prvního patra. Šílená únava z každé malé námahy. Teď už je to lepší, ale pořád to není ono. V domácnosti i v práci už funguju, tak nějak normálně, ale spím mnohem víc než předtím, jsem schopná vytuhnout i odpoledne na gauči když přijdu z práce. Taky furt čekám, kdy se to vrátí do normálu ☹

ajja87
24. únor 2022

@klokanka31 ja jsem unavená permanentně, jelikož vstávám i 12x za noc k malé, takže tp covidu neprisuzuji, alw manžel měl covid v listopadu (slabý průběh) a do dneska je šílene unavený, nedělá mu problém během dne usnout, což u něho nikdy neplatilo a neustale si stěžuje jak ke unavený a to byl za normálních okolností opravdu dříč a teď se musí premahat, když něco dělá

ada22
24. únor 2022

Asi to bude hodně idividuální. Já loni usínala i ve stoje a věčně mi byla zima. Zlepšilo se to asi po dvou měsících.

klokanka31
autor
24. únor 2022

Tak to je hezký, a já čekala že do týdne budu normální jako před covidem 😣

mogwaika
24. únor 2022

@klokanka31 já mám dneska šestý den příznaků a každý den je mi blbě jinak. Únava neskutečná a neudrzim nit, sejmulo mi to soustředění. Prostřední dcera měla před měsícem, stále ještě není ok. Únava, alergie, ekzémy, zánět mocaku.

klokanka31
autor
24. únor 2022

@mogwaika No o soustředění mi ani nemluv, já se cítím jak kdyby mi někdo vygumoval mozek. Včera jsem si chtěla chvilku číst a to prostě nejde.

drep
24. únor 2022

14 dbí od testu, do práce jsem šla hned po skončení izolace, vyřízená jsem furt stejně, usínám v devět, nemám sílu na nic