Toxoplazmóza. Kde se nechat otestovat jako samoplátce?

anetaa99
22. čer 2023

Ahoj holky, prosím nevíte některá bych se mohla nechat otestovat, jako samoplátce na toxoplasmózu a listeriózu? Nejlépe někde na Vysočině. Na internetu jsem nic nenašla.. Jde o to, že jsem těhotná a u příbuzných na zahradě máme půlroční kočky a pěstují zeleninu a stalo se mi, ze jsem ji bohužel snedla neomytou, nevěděla jsem to. Gynekologa jsem o testy žádala, ale přijde mu to zbytečné přitom mám neustále zvýšenou teplotu okolo 37,3 a bolesti za krkem a necítím se dobře, ale to je prý v těhotenství normální, ale co se mi nestalo předevčírem, byla jsem v takové luxusní restauraci a dala jsem si kuřecí maso, povídala jsem si a asi v půlce jsem si všimla ,ze je maso růžové až krvavé :( vůbec by mě nenapadlo, ze se to v takové restauraci může stát a tady si myslím, ze po těch třech týdnech, což je inkubační doba je vyšetření už vážně na místě ,ale bohužel se obavám, ze mi gynekolog zase řekne, ze je to zbytečné, už fakt nevím kam se obrátit, omlouvám se za takový sloh a děkuji všem, kdo odpoví. Jinak jsem 21tt.

palja
22. čer 2023

@anetaa99 jako samoplátce se můžeš otestovat v jakékoliv laboratoři. Takže bych zjistila na internetu, co u vás kde je, tam bych asi pro jistotu ještě zavolala. Já jsem z Brna, takže pro tvůj kraj nevím. Ale tady si lidi jako samoplatci testují kde co. Výsledky jim přijdou do mailu, dává se tam i kód. Je to zabezpečené.
Ještě bys mohla zkusit testy přes obvodaka.