Totální únava a vyčerpanost. Jak dostat dokupy?

adacokolada
11. říj 2020

Ahoj všem, poslední 3 týdny pociťuji hroznou únavu. Začalo to tim, že se mi udělaly hrozné vaky pod očima, točila se mi hlava. Doktorka to vyhodnotila jako virozu. Vzala jsem si tedy volno a poctivě se to snažila vylezet. Bohužel stav se neměnil, nechala jsem si udělat krevní testy jestli to není štítná nebo tak..vše v naprostém pořádku. Obávám se, že to je následek stresu, který jsem prožila. Nejhorší to je ráno po probuzení, motá se mi hlava, všechno mě stojí strasne moc energie. Jsem sama s malým dítětem, musím fungovat..Nemáte nějakou radu, jak se dostat do kupy? Spim 8 hodin, jim vitaminy..

verunkanatalka
11. říj 2020

@adacokolada ahoj...mě pomohlo Magne B6 forte...nepomůže to hned, ale poznala jsem že mám více vitality tak po cca měsíci...

nikoulinka
11. říj 2020

Ahoj, s něčím podobným jsem bojovala pár let zpět. Kruhy pod očima, neskutečná únava, dokázala jsem usnout i v sedě (běžně bych tak nikdy neusnula). Pracovala jsem v té době jen na ranní směny s tím, že když jsem po práci přišla domů, spala jsem až do další směny. Po měsíci trvání jsem se rozhodla jít k Mudr. Krev a všechno bylo v pořádku. Řekla, že je to jarní únava (bylo to na podzim 😅). Nicméně mi doporučila pít zelený čaj. Jeden ráno na lačno a druhý kdykoliv během dne. Musím říct, že po cca 3-4 dnech jsem pocítila velkou změnu k lepšímu.

leniczka23
11. říj 2020

Já doporučuju kotvičník 2x denně čaj. Za mě fakt zázrak.

pipi_puncocha
11. říj 2020

@nikoulinka ahojky, já vím, že to není téma o tomto, ale často jsem si na vás vzpomněla a nepamatovala jsem si přezdívku, až teď podle fotky se mi to spojilo, jak to vypadá s manželem a jeho zdravím, nějaký pokrok k lepšímu?

adacokolada
autor
11. říj 2020

@leniczka23 děkuji za tip 😉

adacokolada
autor
11. říj 2020

@nikoulinka zkusím

adacokolada
autor
11. říj 2020

@verunkanatalka magnesium beru 🤷‍♀️

nikoulinka
11. říj 2020

@pipi_puncocha děkuji za optání 😊 dostal se z toho má výbornou. Chodí, mluví, je samostatný, krátkodobá paměť už se dala taky doporadku. Teď bojujeme s jeho výbušnou povahou (už si toho všímají i lidi z našeho okolí). Je objednaný k psychologovi, ale čekací doba cca 3 měsíce :/ Každopádně půjde na důchod.

viridie
11. říj 2020

Magne B6, vitamin D, spi kdykoliv to půjde a neodbývej se ve stravě.Držim palce 🍀

camelinka
11. říj 2020

@adacokolada Ja se plouzivam od podzimu do jara, magnezko nezabiralo, nic....a ted sem si nechala predepsat Magnosolv, co se bere v tehotenstvi a je to mnohem lepsi...

klokanka31
11. říj 2020

@nikoulinka Zrovna jsem na vás taky včera myslela jak to s manželem dopadlo 🙂

pipi_puncocha
11. říj 2020

@nikoulinka tak to jsou moc dobré zprávy, na to, co vás potkalo. Jsem ráda a držím palce do dalšího období, věřím, že se to bude s pomocí pořád jen zlepšovat.🙏

mundi
11. říj 2020

@leniczka23 kotvičník čaj jaký konkrétně? Já mám skouším od Apotheke a přijde mi, že moc nefunguje. Díky za info 🙂

marketanova
11. říj 2020

Pravidelně užívám doplňky stravy a brusinky v tabletkách, pomáhají na celkový organismus

leniczka23
12. říj 2020

@mundi chodím do bylinkarstvi o objednávám vždycky kilovy pytel, netusim co to je za značku. Ale kupuju jedině sypaný.

adacokolada
autor
12. říj 2020

@mundi já zkusím asi tinkturu od Podhorné

marketanova
15. lis 2020

Cvičím doma na rotopedu a pomáhá mi to zahnat únavu v těchto podzimních dnech.