Test štítná žláza. Brát jako pozitivní?

25. kvě 2021

Ahoj, delala jsem si domácí test na stitnou žlázu. Posílám výsledek i co píšou u testu... brát tedy jako pozitivní?? Má někdo zkušenost?

adula000
25. kvě 2021

Není jednoduší si dojít na krev?
Vůbec bych takovým testům nevěřila

keksik002
25. kvě 2021

Je nějaká nemoc na kterou není domácí test? Asi bych spis zasla k doktorce na krev 🤷‍♀️

autor
25. kvě 2021

Samozřejmě že je to jednodušší, jen mám stavy že se mi dělá venku blbě. Tak jsem udělala tento test.

adula000
25. kvě 2021

no tak vidíš, když se ti dělá venku blbě, tak stačilo zajít za obvodní a ta by ti dala žádanku a výsledky bys měla za 1-2dny

keksik002
25. kvě 2021

To ae nemusi byt stitnou zlazou ze.. Co třeba panicka ataka, spatny tlak, nizky cukr, zablokovana krcni pater aj 🙂

autor
25. kvě 2021

Já vím, doteď jsem taky myslela že je to psychika ale nezdá se mi to 😕
Vadí mi i když je teplo, nebo když není čerstvý vzduch atd... to si myslím že by psychika úplně nedělala. 😒 na krev jdu teď v týdnu 🙂

adula000
25. kvě 2021

tak tohle nemůže být tisíc jiných nemocí a nebo taky nic, ale koupený nějaký plastový test, ti nic neukáže a už vůbec ne na tohle,

mia255
25. kvě 2021

psychika ti může způsobit jakýkoli symptom 🙂 jak píšou holky, skoč si na krev, mě takhle jemně pozitiovní vyšel domácí test na celiakii a z krevních testů u doktora byla celiakie vyloučena 🙂

autor
25. kvě 2021

Jo, já už byla smirena ze to je psychika, ale nějaký symptomy se mi na to nezdají. Viz to teplo, nebo když si zakourim (iqos) je mi slabo... vadí mi teplý vzduch, furt pocit hladu, a přijde mi ze do ovulace je to děs a po ní to tak nějak ujde.

journals
25. kvě 2021

No a teď mi řekni, co jsi takovým testováním tedy zjistila. Kromě toho, že k tomu není přiložený návod.
Je pozitivní = musíš k lékaři/krev
Nevím = měla bys jít k lékaři/krev
Je negativní = Není na místě nechat se vyšetřit = krev?

autor
25. kvě 2021

@journals No 🙆🏻‍♀️😂 já vím. Teď mám mít ty odběry zítra nebo pozítří tak snad se dozvím proč se to děje..

journals
25. kvě 2021

Tyhle domácí testy jsou zbytečné vyhazování peněz 😉