Teploty po ukončení karantény s covid. Máte zkušenost?

25. led 2021

Prosím máte někdo zkušenost ? Jedná se o našeho souseda, 79let, měl covid, lehký průběh bez teplot, dnes mu končila karanténa, ale od včera má 37,8 - 38,5C, nemá na jídlo chuť (ale cítí chutě), chci ho vzít na krev a CRP, ale ráda bych věděla, zda někdo máte zkušenost, že i po 10 dnech byla třeba teplota ?

orisek56
25. led 2021

Teď ho prodělávam. Mam za sebou 10 den dneska, ale já měla těžší průběh (prosila jsem v noci po telefonu o pomoc nemocnici) a teploty a k tomu průjem mám až dneska. Takže ano, může to být. Nepočítám s tím, že úderem 10 dne, nebo koncem karantény bude vše ok. Známý se z toho lize 3 mesice

maybe72
25. led 2021

Ano, mám to také tak... Karanténa mi končila 19.1., teploty stále přetrvávají, dnes jsem byla po domluvě s obvodním lékařem na krevních odběrech (CRP a další...).

nelinkaaaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
terezz29
25. led 2021

Doporučuji na nic nečekat a vzít ho k lékaři.

autor
25. led 2021

@orisek56 : děkuji 🙂

autor
25. led 2021

@maybe72 : ok děkuji za info

autor
25. led 2021

@terezz29 : ano zítra je objednán jedeme

priefi
25. led 2021

@orisek56 takže nakonec dcerka měla Covid? Tak ještě, že Vás mudra poslala na testy. A co manžel, jak je na tom. Přeji, ať Ti je brzo lépe. A co Ti v nemocnici poradili?
@anonym je to od Tebe moc hezké, že se o souseda takto staráš, ty odběry konzultuj s jeho obvodním lékařem.