Svědivá vyrážka na zápěstí - není to pásový opar?

ahojcau
28. bře 2019

Uz par dni mam svedivou vyrazku na zapesti ale az ted posledni 2-3dny me zacla neskutecne svedit...neni to pasovy opar ? Nebo nejaka alergie ? Nikdy jsem alergicka nebyla...

odula
28. bře 2019

Svedi to furt? Z ty fotky toho moc poznat nejde. Mohla by to bejt tuna věci ale i třeba svrab..radeji skoč na kožní!

ahojcau
autor
28. bře 2019

@odula svedi to porad ale az tedka posledni 2 dny predtim jen obcas..ale jak dlouho to mam nevim..cca 2-3 tydny..svedi me jen ta ruka..u svrabu se clovek drbe cely ne ? ( foto na dennim svetle ) jsou to takove pidipidi puchyrecky vedle sebe

odula
28. bře 2019

Svrab může bejt i lokalizovanej myslim. Ale tohle mi jak svrab nepřipadá... mno... těžko říct fakt takhle na diskusi. Mě se podobně projevila kontaktní alergie. Nebo to může bejt sekundárně infikovana vyrazka.. třeba se ti tu ozve odborník. Ale jestli tě to fakt m8c obtěžuje tak bych stejne radej zašla na kozni .

dada324
31. kvě 2019
Uživatel dada324 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dada324.

Ahoj, mě se takhle projevila nesnášenlivost lepku. Vyzkoušej domácí test na lepek: https://www.drmax.cz/veroval-nesnasenlivost-lepku-domaci-test