Strach ze zubaře

snazilka2018
21. únor 2019

Zdravím holky... mám problém a dotaz... mám panickou hrůzu ze zubaře jsem schopná kvůli tomu nespat mít průjmy i se v ordinaci složit... chtěla bych se zeptat zda nemáte nějaký tip na zubaře s lidským přístupem a komunikací který umí pracovat v uvozovkách bezbolestně...

miba10
21. únor 2019

@snazilka2018 jo tak jakoby h četla o sobě. Před rokem Jsem musela podstoupit vytržení moudraku a rvala jsem kuli tomu jak blázen a klepala se je mi to bylo oznámeno.
Nicméně jsem našla perfektního zubaře v Praze, který dělá i prispani. Sice si to člověk zaplatí ale za ten klid to stojí. Už na prohlídce perfektní přístup, vše vysvětleno a hlavně empatie.
Je to dr. Pískáček

kos_atka
21. únor 2019

@snazilka2018 Mám skvělou zubařku v Praze, stále nabírají Nikam jinam už bych nikdy nešla, neustále se ujišťují, že tě to nebolí, bez problému přidají injekci, osmičku jsem u nich měla vytrženou naprosto bez bolesti a za dvě hodiny jsem ani nevěděla, že mi někdo něco trhal. Jsou tam tři a všechny moc šikovné (byla jsem postupně u všech tří, nejdřív díy záskoku a pak přešla k paní Konečné, neb dělá i hygienu). Naprosto úžasný lidský přístup. http://www.golden-hands.cz/

snazilka2018
autor
21. únor 2019

@miba10 tak koukám že stavy úplné krize ze zubního nemám sama je to silenost!! To uspání by se mi moc líbilo 🙂🙂 dala bych za to klidně majlant ale mě to teď asi neudělají kvůli těhotenství 😪 děkuji za tip 🙂🙂❤

snazilka2018
autor
21. únor 2019

@kos_atka děkuji za tip ❤ kouknu na to přesně něco takového bych potřebovala v té komunikaci 🙂

miba10
21. únor 2019

@snazilka2018 no já byla tehdy 3 měsíce po porodu 😊 ale to prispani dělá nějaký docent, který tam dojíždí přímo z nemocnice. Ale ten přístup tam je fakt skvělý

marticcelli
21. únor 2019

Nevim,odkud jste,jezdim do FM ke skvele zubarce,p.Chromjakova, vse vysvetli,pichne injekci,pusti hudbu a ja relaxuji 🙂 pracuje pomalu,precizne,a ja se na navstevy uz tesim 🙂

snazilka2018
autor
21. únor 2019

@marticcelli teda to bych chtěla zažít 😊😊 pardubický kraj ale já bych jela světa kraj kdyby to stálo za to tady není moc z čeho vybírat nebo jsem zatím neměla štěstí... zatím mám štěstí na sado maso vyšetření žádný umrtvení a to me fobii dvakrát nepomohlo ...

marticcelli
21. únor 2019

@snazilka2018 uplne vas chapu, u me byvale zubarky jeli pacienti jako housky na krame, vse bez umrtveni,a kdyz uz, tak s velkou nelibosti, ze musi cekat,az anestetikum najede, kolikrat jsem mela pred navstevou az mdloby a sla vyklepana jako osika.. kdyz tu zmenu porovnam, je to nebe a dudy 🙂 Jedine malinke minus je cena,ale 12-16 set za krasnou a kvalitnejsi plombu zase rakova hruza neni