Spolkla jsem bělící zubní pastu, nemůže to nic udělat?

vendula_
24. únor 2015

Holky nechci vypadat jako blázen nebo hysterka, ale dneska se mi povedlo nedopatřením spolknout pěnu zubní pasty, bělící, Peral Drops ☹ je na ni napsáno nepolykat ☹ a teď mě pobolívá žaludek, volala jsem na toxikologické centrum a tam mi řekli, že by mi to nemělo nic udělat, ale stejně jsem z toho nervozní ☹ myslíte že mi to opravdu nemůže nic udělat nebo si mám radši dojet někam k lékaři ☹ děkuji

mogwaika
24. únor 2015

to Tě spíš bolí žaludek z těch nervů, neboj @vendula_ 🙂 Vyrazila bych jen pokud by jsi začala zvracet krev, ale jen pěna by žádnou paseku nadělat neměla

loafeer
24. únor 2015

Taky bych to neřešila, já jako dítě omylem vypila asi 3 hlty prášku na praní a nic, myslím, že pasta je v pohodě

vendula_
autor
24. únor 2015

děkuji, snad to bude ok 😉 teď jsem byla s dcerou pokecat dolů za tchýní, ať příjdu na jiné myšlenky, a je mi trochu líp 😉 to se může stát fakt asi jen mě ☹ děkuji holky 😉

veeeraf
24. únor 2015

Bude z toho tak maximálně posr*aní, neboj 🙂

vendula_
autor
24. únor 2015

😀

apacheee
AMBASADORKA
24. únor 2015

@loafeer Jak se taková věc omylem stane?🙂

loafeer
24. únor 2015

@apacheee tak to už nevím. Vím jen, že jsem měla jako hraní do vany takové to dětské nádobíčko a jakože jsem si vařila čaje, a koupelová pěna byla kaše a tak 😀 ...a jeslti jsem si ,,uvařila,, čaj z prášku, nebo ho tam někdo trochu nasypal, to už fakt nevím, chodila jsem do školky....vzala jsem hrneček a napila se a už to bylo 😀 ...mmch nic moc a byl to Ariel, to si pamatuju dotěď 😎

apacheee
AMBASADORKA
24. únor 2015

@loafeer tak to chápu, já myslela, že se ti to stalo teď někdy🙂