Špinění i přes Gynprodyl. Někdo stejný problém?

zacinajicisnazilka
28. pro 2023

Ahoj, jdu s otázkou, zda jste to některá také nezažila a co to nakonec vyřešilo.
Už delší dobu mě trápí špinění, které se objeví týden před MS a trvá až do začátku MS. Občas mi ukápne i krev.
Poprvé užívám Gynprodyl a to od 17 DC do 26 DC, ale i tak je situace stejná a nic se nezměnilo.
Měla některá z vás stejný problém?
Lékaři budu volat po novém roce, teď tam není.

lencaa11
28. pro 2023

@zacinajicisnazilka řešila bych to testem z krve ,nebo revizi zda nemáte nějaký polyp atd ..

zacinajicisnazilka
autor
28. pro 2023

@lencaa11 nebylo by to vidět na vaginalnim ultrazvuku? Ten mi doktor dělal a vše ok

lencaa11
28. pro 2023

@zacinajicisnazilka nemusí vidět u mě vidět nebyl dr se divila byla jsem na čištění a zjištěno polyp + hyperplazie endometria - hormony vše se ultrazvukem nenajde

zacinajicisnazilka
autor
28. pro 2023

@lencaa11 ty brdo. Jenom si nejsem jistá, ze mě doktor pošle na čištění. Je to stará skola

lencaa11
28. pro 2023

@zacinajicisnazilka tak bych to sním probrala aspoň odběr krve na hormony ,štítnou zlazu ,a pak řešit dál no jako dát zene hormonální léky jen tak od stolu a čekat na zázrak mi nepřijde jako stará škola ale jako lékař který neposlouchá svou pacientku bohužel

nikkigingerbread
28. pro 2023

Mozna je to uplne mimo, protoze beru HA, ale mne presne na tohle spineni pred ‘MS’ doktorka doporucila cipky Cicatridina na 10 dnu a k tomu napsala ascorutin. ten jsem brala asi mesic a pomohlo to 🤷🏼‍♀️

danca_
28. pro 2023

Mnoho let jsem resila krvaceni mimo cyklus(skoro porad) …skoncilo to tehotendtvim a objevilo se opet po kojeni. Pak mi nasadili gynprodyl a diky tomu jsem mela treba 10dni z mesice klid…po cca dvou letech se to zlepsilo a byl celkem klid. Ted se mi to vraci a uz me zas berou mrakoty. Prohnali me kde cim,vcetne onkogynekologie…a bohuzel vysledek neni.