Sny. Může to být práškama na tlak?

natysnovec
27. led 2024

Ahoj holky potřebuji radu, zkušenosti...
Prosím vás,beru prášky na snížení tlaku ale od té doby se mi každou noc zdají sny. Je to hrozný. Je možné ,že je to.od prášku?🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️😓

natysnovec
autor
27. led 2024

Vím,že to zní divně. Ale já už nemůžu. Je to každou noc. Furt dokola. Dřív se mi sny nezdály,jen tak občas. Je to ,,hrozný" kolikrát ani nevím co je realita a co ne.🤦🏼‍♀️

natysnovec
autor
27. led 2024

Prosím 🙏

zekrt
27. led 2024

Já mám taky na tlak a vyzkoušela jsem několik, než mi sedly. U jedněch jsem se v noci ukrutně potila, podle mě to klidně souviset může.

natysnovec
autor
27. led 2024

@zekrt Je to hrozný.😓

evaviki
27. led 2024

muzes mit spatne sny, ze to moc prozivas. Ze vnimas ty prasky jako to, ze mas problem a proto ti podvedomi pracuje.. Nemusi to byt nima, zkusila bych pred spanim nejake relaxacni techniky, medunkovy caj a pod. Pokud by to nepomahalo, pak zkusit vymenu. Ale zda ti tohle uznaji jako duvod, jestli vse ostatni sedi, to nevim..

natysnovec
autor
27. led 2024

@evaviki Hele neřešila jsem to. Až teď za poslední dobu. Nejsem první ani poslední kdo bere prášky na tlak. Takže tím to opravdu nebude.

jasminek2012
27. led 2024

Beru prášky na tlak uz rok, konkrétně Prestarium neo a nic takového se mi nikdy nestalo. Sny mívám minimálně.

evaviki
28. led 2024

@natysnovec a nedeje se něco kolem tebe,co ti zpusobuje stres? Nemusí to být nic zásadního. Já mám teda nocni můry často. Když se něco děje, fakt blbiny (třeba jsem se naštvala na dítě, na šéfa), tak se to zhorsi. Zkus ten relax. Hodinu před spaním bez elektr.zarizeni, to mi taky pomáhá. Držím palce

natysnovec
autor
28. led 2024

@evaviki No teď je blbé období..🤷🏼‍♀️

ada22
28. led 2024

Hele může to s tím i souviset. Zkusila bYch to probrat s doktorem, který je předepsal.

natysnovec
autor
28. led 2024

@ada22 Ano v týdnu tam půjdu.

julie290
29. led 2024

@natysnovec beriem AD a odkedy ich beriem tak mám živé sny a všetky sú pamätám. Takže áno, môže to byť liekmi všeobecne. Niekedy nezáleží aké lieky berieš, všetky môžu mať vedľajšie účinky 🙂

lilian2111
29. led 2024

@julie290 mám totéž 😀

jednaholkaa
10. únor 2024

Ja mela sileny sny dvakrat po covidu, pocuchane nervy..