Silná menstruace po potratu. Je to normální?

18. říj 2024

Ahoj holky,
Před více než měsícem jsem byla na potratu a včera jsem dostala první MS. Ale Teda dneska to je vyloženě masakr. Takto silnou MS jsem nikdy neměla.
Dokonce ze mne (omlouvám se za detail) vypadl i nějaký tvrdší kus čehosi (sliznice?). Nikdy jsem se s tím nesetkala, je to normální?

lencaa11
18. říj 2024

Ano někdy může pár měsíců bejt silná Ms ...nasadila bych si magnezium ,železo

hezz17
18. říj 2024

Ano

ajja87
18. říj 2024

Ano měla jsem to tak,asi pri první/druhé (uz si přesně nepatuji,je to devět let),jsem měla taky hrozně silnou ms a šílenou bolest,tehdy taky ,,něco ,,vypadlo až jsem si myslela, že jsem snad potratila po druhé,ale najednou se mi hrozně od bolesti ulevilo a ms pak už byla ok,u dokotra to nebylo potvrzeno, že by to byl spontánní druhy potrat,ze se asi docistilo tělo (přestože jsem byla po revizi 🤔)

autor
18. říj 2024

Holky diky za uklidnění. Trochu mě napadlo, že to už takhle bude pořád nebo jestli se něco neděje...

squezy
19. říj 2024

Doporucila bych jako holky zelezo a kup si treba ascuritin. Mas jit ještě na gyndu na kontrolu?

autor
19. říj 2024

@squezy díky za tipy. NN všechno bylo v pořádku prave

lenkalubina
20. říj 2024

Když si vzpomenu na první ms po potratu, tak musím napsat "zabíjačka" fakt masakr🙈🙈🙈 lekla jsem se, že to tak už bude pořád. Naštěstí se to uklidnilo.

autor
21. říj 2024

@lenkalubina no uff. Jako jo, bylo to pěkné hnusný. Jako by si člověk už tak neprozil dost