🙏🏻 Šílené akné🤦‍♀️. Prosím, pomůžete?

7. lis 2020

Prosim🙏🏻🙏🏻mam problem. S prichazejici ms mam akne po cele brade a pres bok spodni celisti nebo jak to napsat. Ale jsou to silene bolaky ktere kdyz vymacknu tak je to normalni bedar.Je to trapne to takhle psat. Nevite co by me mohlo pomoct?? Uzjsem zoufala. Vypadato, ze to jsou proste hormony pred ms😭😭😭vypadam jako debil a zustavaji mi tom jizvy😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻

nagojka
7. lis 2020

Ja mam tohle po celych zadech a taky sem z toho nestastna..bohuzel ja to mam porad jen pred MS je to o dost horsi...clovek se stydi sliknout a ukazat zada i svymu chlapovy...

autor
7. lis 2020

@nagojka me povidej.... Ja to ale bohuzel mam na xichte kde je to nejvic videt... 😭😭uz netusim co s tim...

saruler
7. lis 2020

Dojdi si na kozni. Zineryt. Je to na predpis. Strasne moc mi to pomohlo, kdyz jsem mela taky takovy strasny bedary

autor
7. lis 2020

@saruler a myslis, ze by to pomohlo i me a kdyz to vypada, ze to akne je zpusobene hormony? 😭Jak rikam uu jsem zoufala...

rybkaryb
7. lis 2020

Me nejvic pomohla kosmetika Gernetic a to kremy Imunno a Synchro. Nejsou levny, byla jsem skepticka, vyzkouseno jsem totiz mela vsechno vcetne veci od kozni. Nanasi se napred immuno a na to synchro. Ze zacatku rano vecer a pozdeji jak se to zlepsi uz jen na noc. Na bolaky se da dat to immuno na noc ve vrstve jako masku na to misto.

mariegroth
8. lis 2020

Urcite si dojdi na kozni. Zineryt mi take hooooodne pomohl.

autor
8. lis 2020

@mariegroth ano zajdu.Dneska jsem se vzbudila a cely krk jako bych mela z papiru uplne suchy🤦‍♀️🤦‍♀️😓ja fakt nevim co to zas je.Ale snad muzska Nivea to jisti. To me pomohlo u suche kuze snad vzdycky. 🤷‍♀️

adela1399
8. lis 2020

Jestli máš instagram tak si najdi: Evinator,ta holka je fakt skvělá...používá šťávy z celeru a pije to a strašně to zabírá...do toho pije Macu a dává si masky z medu a kurkumy...a to je fakt zázrak. Fakt na ni mrkni...😊

autor
8. lis 2020

@adela1399 nemam bohuzel socialni site.

marcicek84
8. lis 2020

Ja bych doporucila jist probiotika biopron,plet je odrazem stavu strev a na bolaky nahoru zinkovou mast.I nejake cistici caje bych zacala pit...

piggy123
8. lis 2020

Trochu pro odlehčení: nasadím roušku a je to 😷😎😂

pavlinar
8. lis 2020

Vzdy pred ms jsem se vyhazela, ne tak moc jako ty, ale nektery bolaky fakt hnusny. Pak jsem zacla brat vitamin B "proti klistatum". Klistata jsem mela, ale ta plet se mi uplne spravila 👍

autor
8. lis 2020

@piggy123 ja to mam na miste kde ta rouska nekryje a to je na spodni celisti ze stran🤦‍♀️🤷‍♀️😅

autor
8. lis 2020

@marcicek84 ja jsem zdrava jako ripa... Jen co je v mem tele hodne spatne jsou hormony. Byla jsem na vysetrenich.

janina228
8. lis 2020

Ahoj, doporučila bych cvičit hormonální jógu. Krom jiného pomáhá i na akné😉

mamikry
8. lis 2020

Mne plet zlepsila prirodni kosmetika.

whitechocolate
8. lis 2020

Určitě zajít na kožní, jinak nic nepomůže, správná kosmetika to udrží na uzdě, ale úplně bezchybná pleť to nebude. To co popisuješ je klasický obraz akné dospělých, suchá kůže a akné na spodní čelisti, mám to samé, mám mast od kožní a k tomu kosmetiku z lékárny a celkem se držím, ale ani tak nemám bezchybnou pleť, jen když mi mast dojde a s kosmetikou polevím, rozjede se to a jizvy jsou na dohled. Já už jsem teda smířená, že do přechodu to budu muset řešit a bezchybnou pleť nemám a nikdy mít nebudu.

adela1399
8. lis 2020

Tak zjistim a pošlu do SZ🙂

marcicek84
8. lis 2020

Anonymni - cistici caje a probiotika neuskodi ani zdravemu,ale jestli si vidis dovnitr tela...jen mazani toto dlouhodobe nevyresi...

eliskavidova
8. lis 2020

Skúšali ste Biodermu? Majú rôzne rady produktov , aj na akné, malo by zabrať 😊

jamie_s
10. lis 2020

V pubertě jsem hodně trpěla na akné, pak se to malinko spravilo, ale loni jsem měla podobný problém, hlavně s tou bradou. Pomáhala zinková mast a nedám dopustit na propolis a na krém z Havlíkovy apotéky Krásná slečna. I když teda slečna už nejsem. 🙂 Piju i kopřivový čaj na pročištění krve, neměl by se ale pít dlouhodobě. Ze začátku to ještě trochu vyleze ven, ale pak se to upraví.

aklunajka
12. lis 2020

Já jsem taky trpěla na akné, boláky, vřídky a po vymáčknutí se to hojilo skoro 2týdny ☹ pracuji v lékárně, vyznám se v tom dost, ale klasická medicína mi s touto hormonální nerovnováhou nedokázala pomoci.. tak jsem postoupila celkovou léčbu přírodní cestou, přikládám výsledek po 2 týdnech. V případě, že už toho máte také plné zuby, klidně se mi ozvěte 720343562

fidorka01
8. bře 2022

@aklunajka Ahojky můžu znova otevřít toto téma? Můžeš mi napsat nějakou dobrou radu na takové akné? Mám to samé,ale ještě na bradě a na dekoltu.

Dík Květa

aneta15
8. bře 2022

Já měla taky hnusný akné. Chodím teď pravidelně každý 3 týdny na kosmetiku a po půl roce velké zlepšení. Sice to leze do peněz ale pomohlo to.

fidorka01
9. bře 2022

@aneta15 já jsem kosmetičku také zkoušela, ale vždycky jsem to měla ještě horší a dlouho se to hojilo, tak jsem to vzdala.