Rychlé zhoršení zraku a nález na vaječníku. Může to spolu souviset?

herkules6969
1. říj 2022

Ahoj ženy, jdu si k vám pro radu, už jsem opravdu zoufalá :-/ je mi 31 let .
Před 2 měsíci se mi během vteřiny rozmazalo vidění na levé oko. Následovalo divné brnění na levé straně a následně kolapsový stav a převoz záchrankou do nemocnice.
Proběhlo vyšetření na MR , CT a Lumbálka- vše negativní , také proběhlo i oční vyšetření, kde kromě banálních dioptriích se nezjistilo nic...
Odešla jsem po 2 dnech domů s tím , že mi bylo již dobře, ale rozmazané vidění přetrvávalo.....
Ted jsou to již dva měsíce, kdy na levé oko začínám být už prakticky poloslepá- na dálko i na blízko a pravé se lehce také zhoršuje.... Občas mi není moc dobře....
Proběhlo znovu vyšetření na Oční klinice, kde mi bylo naměřeno 5 dioptrii na levé oko a 3 dioptrie na pravé....oči se mi tedy za dva měsíce zhoršily o několik dioptrii :-/ Bohužel a to je ta záhada je to, že následné brýlové korekce nepomáhají a i přes ně vidím rozmazaně....

Tento týden jsem byla na vyšetření na Gynekologii a doktorka našla nějaký 2cm nález na pravém vaječníku(nejedná se prý o cystu) a za dva měsíce půjdu znovu na kontrolu.
Je tu někdo, kdo měl třeba nějaké nádorové nebo rakovinové či neurologické problémy a způsobovali mu zhoršení zraku??? 🙂
Díky moc

herkules6969
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
herkules6969
autor
1. říj 2022

ještě doplním, že MR i CT pouze hlavy