Revers. Podepsal někdo po operaci?

22. dub 2021

Ahoj chci se zeptat jsem 2 den po operaci štítné zlazy vše je ok. Jen polykat bolí a mám doma malé dítě a hrozně mi chybí chci podepsat revers už to tady nedavam podepsal ho někdo také po nějaké operaci?dekuji

mourovatakocka
22. dub 2021

Podepsala jsem reverz po kyretáži a odcházela jsem na reverz po porodu (59 hodin, ne úplně ambulantní porod), pokud je vše v pořádku, nezdržovala bych se v nemocnici ani o vteřinu déle, zvlášť v dnešní době.

klokanka31
22. dub 2021

Já po porodu, měla jsem ambulantní.

amazonkajanik
22. dub 2021

Šla jsem domů necelé dva dny po těžké ortopedicke operaci, navíc ještě 5h vlakem. Bylo to náročné, ale dalo se...

kachna_b
22. dub 2021

Tak ja by som sa najskôr spýtala, či je všetko v poriadku. Keby mi potvrdili, že všetko v poriadku je, oznámila by som im, že odchádzam. Revers je ochrana pre nich nie pre teba. Ale vždy je dobré sa najskôr spýtať, že je všeko OK, lebo majú tendenciu strašiť keď im pacient oznámi, že chce odísť. Ideálne nahrať si to na mobil. 🤷‍♀️

darinka84
22. dub 2021

Samozřejmě nejsi ve vězení.. Zeptat se na zdravotní stav a pak oznámit, že odcházím.. Nedivím se, pokud nejsou komplikace, běžela bych domu za děťátkem.

autor
22. dub 2021

@darinka84 nemám jen to polykani a mám nižší hladinu calcia ale to se dá už dolecit snad doma. Holky já nevím já se bojím můžou mí prý doma brnet ruce a nohy a je to špatné

mourovatakocka
22. dub 2021

Záleží na tobě. Doktoři často zbytečně straší a nemocnice opravdu není vězení, ale je to na tobě, zdraví je důležité 🙂

malinkaelinka
22. dub 2021

Já jsem odcházela na revers po slepáku, měla jsem do toho ještě zánět ledvin, ale v nemocnici to bylo pekelné za prvé s jídlem, za druhé jsem tam absolutně nemohla spát, v noci jsem brečela, přes den hluk od spoluležících. Doktorovi jsem při vizitě brečela, že chci domů, nebránil mi, domluvili jsme se na domácí péči, co ano, co ne, do dvou dnů mi doma bylo blaze. Ale já jsem veděla, že to s čím jsem tam přišla, je podchycené, respektive zoperované a že prostě potřebuju pořádnou regeneraci a ne nemocniční blafy a šestnáct hodin denně puštěnou televizi a štěbetající babky.

podestatka
22. dub 2021

Je nebezpečna ta nízká hladina iontů, ta se musí po odstranění štítné žlázy kontrolovat... Opravdu může dojít k dost nepříjemnému brnění. Držet že samozřejmě nemohou, ale počkala bych alespoň ještě na jeden naber, jestli neklesá hladina. To brnění může být intenzivní.... Někomu trvá než nastoupa hladina pomocí léků, já osobně bych počkala

jjasmina
23. dub 2021

Stav doma se může zase zhoršit + doma odpočívat zrovna nebudeš, den bych počkala raději a konzultovala to s dr, ono asi nemá moc smysl, kdybys tam za dva dny byla znovu 🙂 Přeji brzké uzdravení

mishka87
23. dub 2021

Muž byl na těžké chirurgické operaci s čelistí a týden po operaci podepsal reverz. On se cítil fit, ale nebyl. Operace byla v Ústí nad Labem a protože podepsal reverz, neměl nárok na sanitu, takže jel vlakem do Prahy, kde jsem pro jistotu na něj čekala já. Kluka mezitím u nás hlídala babička. Nebýt mě, tak se cestou domů někde složí. Čekala nás ještě cesta přes půl Prahy metrem a pak 45 minut autobusem domů. Když jsme přijeli, tak měl zvýšenou teplotu a zimnici. Šel si lehnout a já pro jistotu volala doktorovi, co ho operoval, abych se poradila co a jak. Sám toho lituje a příště by to prý neudělal. Čelist se tak úplně nezotavila celá a je možnost, že si za to může sám.

Mě na začátku těhotenství hospitalizovali s bolestmi a podezřením na mimoděložní těhotenství. A i když sám primář říkal, že HCG stoupá a bolest ustoupila, že pro jistotu počkáme na potvrzující UTZ. Ležela jsem tam "zbytečně" týden, i když jsem chtěla po dvou dnech domů. Nechtěla jsem nic podcenit. Na tvém místě bych raději ještě aspoň den nebo dva vyčkala

iren007
25. říj 2021

@malinkaelinka dobrý den, jak dlouho po operaci jste odešla? Moc děkuji

malinkaelinka
25. říj 2021

@iren007 3 dny

iren007
25. říj 2021

@malinkaelinka aha, jsem myslela, ze dřív. Každý mi říkal, že 3 dny tam byli normálně

malinkaelinka
25. říj 2021

@iren007 měla jsem k tomu zánět ledvin. Doktor si mě tam přál nechat 14 dní

jola777
3. srp 2022

Odešla jsem z porodnice 2 dny po sekci. 🙂

ronyx
3. srp 2022

@jola777 v listopadu mě čeká třetí sekce a mám tentokrát v plánu taky jít co nejdřív. Jak si to prosím tě měla? Nahlásila jsi předem, že půjdeš? Či až těsně před odchodem? Co jizva? Kdo ti vytahoval stehy? A jak s vyšetřeními mimča? Stihla se udělat všechna potřebná během těch 2 dnů? Nebo si pak ještě nějak řešila? 🙂 Moc díky za všechny rady.. Chci být připravena 🙂

jola777
3. srp 2022

@ronyx Řekla jsem to den předem. Stehy jsem měla vstřebávací. A všechny vyšetření mimča se stihla. Nikdo s tím problém neměl, propouštěl mě přímo primář a říkal že to tedy není běžné, ale že když z novorozeneckého problém nemají tak on taky nevidí důvod mě tam držet. 🙂

ronyx
3. srp 2022

@jola777 moc díky, tak snad budu mít taky Chápající a rozumný personál nemocnice 😁😅

jola777
3. srp 2022

@ronyx Se mnou si užili už před porodem. Odmítla jsem nastoupit den předem (na co taky když by se mnou stejně nic nedělali) a při příjmu jsem jim řekla že po sekci nechci na dospávací pokoj ale rovnou na nadstandard (proč by měl být syn sám na novorozeneckém když mohl být se mnou a manželem - za to mě pak jedna sestřička z novorozeneckého nakonec pochválila 😃).

ronyx
3. srp 2022

@jola777 no hele, to je dobrý tip. Díky 😄 taky plánuji nadstandard s partnerem, snad bude volný, to bych to taky tak vyřešila 🙂👍

jola777
3. srp 2022

@ronyx Přeji ať vše vyjde podle tvých představ. 💛