Příznaky covidu až těsně před koncem karantény

21. lis 2021

Vimje to tu dnes a denne sle musim se zeptat.
Pcr mam pozitivni od 12.11 . Nemela jsem skoro zadny priznaky..jen trochu pokaslavam a mam malinko rymu kterou trosku citim v dutinach ,ale nic hroznyho. Ale dneska rano jsem se probudila s vysebou teplotou,strida sw u me teplo a zima ,jsem nafoukla nemam chut k jidlu a trosku me boli hlava..je mozne ,ze je to stale k tomu covidu? Stalo se to nekomu skoro pred koncem karanteny? Nebo v tom mam heleat neco jineho?

goovana
21. lis 2021

Klidně může být ke covidu ja ke konci karantény přišla o čich i o chuť

merope
21. lis 2021

Ano, může. Covid je v tomto fakt nevyzpytatelný. Ještě mě napadá volat lékaři / na pohotovost a pokud máš možnost, tak měřit saturace - mohl se ti přidat zápal plic či jiná "chuťovka".

mamikry
21. lis 2021

Vis, kdy ses nakazila zhruba? Priznaky se objevuji cca po peti dnech az tydnu od nakazy. Ja jsem mela ze zacatku jen rymu a nic mi nebylo, pak ze dne na den vyletela teplota, mela jsem zimnici. To trvalo dva dny. Pak jsem ztratila cich a chut, ted uz mam zase jen rymu, ztrata pretrvava. Syn mel pozitivni kontakt 10.11. a mne vyletela teplota az tenhle ctvrtek, takze mozne to je.

autor
21. lis 2021

@mamikry ano manzel mel prvni priznak uz 5.11 a pozitivni pak 8.11 ..ja mela hned dalsi den prvni priznaky ..takze uz je to delsi dobu…on teda i manezle je porad takovej prejetej a syn ma stale rymu …no nevim asi zavolam zitra k doktorce☺️ Jestw to mam dostat a ja ma silny pms tak si rikam jestli to jeste nemuz byt k tomu..protoze to nafoukle bricho mam dost casto…

autor
21. lis 2021

@merope zapal plic? Tyo ale to bycg asi mela o nejake horsi dychani nebo bolest na hrudi nebo se pletu? ..

autor
21. lis 2021

@goovana ten uz teda nemam delsi dobu ale to ja nemam u zasne virozy

martt
21. lis 2021

Hele nemusela by jsi mít. Naši babičku odvezla rychlá z vysokou teplotou byla úplně mimo. Žádný kašel před tím neměla ani bolesti na hrudi. Přivezli ji do nemocnice a tam zjistili těžký zápal plic.

autor
21. lis 2021

@martt aha tak to je na nic☺️ Ja uz teda nemam ani tu zvysenou teplotu tak uvidim jak bude zitra

martt
21. lis 2021

Je pravda, ze jsme z toho byli také prekvapeni, že má babička zápal plic. Přeji aby ti bylo uz lépe.🙂

merope
21. lis 2021

Viz @martt - jeden víkend vysoké teploty, pak už o něco lepší ale pořád nic moc, v pátek doktorka a okamžitě hospitalizace covid + bakteriální zápal plic.

autor
21. lis 2021

@merope a je vubec mozne v karantene jit normlane k doktorce? Me konci karantena az v patek…no snad to nebude muj pripad…

mamikry
21. lis 2021

Rekla bych, ze v karantene te doktorka posle na nejblizsi pohotovost, kde budou na covid pacienty pripraveni. Jestli mas obavu, tak doporucuji koupit pulzni oxymetr, ktery meri saturaci. Kdyz bude pod 90 %, znamena to, ze je neco spatne a chce to hned vyrazit na pohotovost.