Přípravky na zvětšování poprsí, poraďte 🙂

apolenka_blondynka
12. led 2016

Ahoj holky mám dotaz neustále se setkávám v lékárnách a na internetu s různýma pilulkama a krémama na zvětšení poprsí, osobně po skončení kojení a zhubnutí po porodu mám prsa jako důchodkyně 😀 máte někdo s nějakýma přípravkama zkušenosti? doporučíte něco? děkuji moc

klaras26
12. led 2016

Jedině plastiku;)

sweet81
12. led 2016

Všechny přípravky jsou podvod a jen vyhozené peníze za ně. Jediný účinek je plastika.

uzsezasenudim
13. led 2016

Doporučila bych se smířit s tím, že je to tělo na kterém jsou znát jeho různé etapy a proměny. 🙂 Je to dle mě nejlepší, nejlevnější, nejtrvalejší a nejzdravější přístup. Pravda...je taky nejtěžší. Ale většina těch správných věcí v životě bývá dost těžkých, protože bojujeme sami se sebou. Hodně štěstí, ať už se rozhodneš pro cokoli. Neb jen to co Tebe učiní šťastnou, tak na tom záleží. A nikdo to nemá nárok odsuzovat.

apolenka_blondynka
autor
13. led 2016

takže hurá začnem šetřit na plastiku, protože to byla vždy má jediná přednost a nechci si do konce života připadat nechutná..

frenny
18. led 2016

přiber trochu to se ti hnedka promítne na prsou. 🙂

zuzusev
19. led 2016
Uživatel zuzusev je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzusev.

No po porodu jsem potřebovala dostat prsa do formy 😒 ☹ a známá právě užívala nadrain, který ji hlavně zpevnil poprsí a byla nadšená😅 Nevěřila jsem ji, ale zašla do lékárny a koupila jsem si nadru. Po pravidelném užívání se mi prsa opravdu zpevnila a mám dojem, že i lehce zvětšila 😎

apolenka_blondynka
autor
20. led 2016

@frenny to už radši ne, už teď jsem ztloustla a mám poporodní váhu 😀 vše vyrostlo kromě prsou :D

sabi_bart
11. dub 2016
Uživatel sabi_bart je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sabi_bart.

Taky jsem vyzkoušela nadrain a konečně si můžu vzít větší výstřih a nebýt jen "mamina" ale sexy mamina 😀 užívám tabletky pravidelně a prsa se mi krásně vyplnily 😎 teď trávím hrozně moc času před zrcadlem a dívám se na sebe 😀 😎

simonagavly
3. kvě 2016
Uživatel simonagavly je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od simonagavly.

Jak píšete.. nadruin jsem taky vyzkoušela i když jsem ji nevěřila (dárek od známé) a maximální spokojenost.. prsa se mi zpevnily a vypadají mnohem lépe 😀