Postcovidový syndrom?

klokanka31
11. dub 2022

Vy co jste prodělaly covid, jste po něm v pohodě nebo máte dlouhotrvající obtíže? Já jsem 2 měsíce po covidu, a jsem už fakt vyčerpaná, pořád bych jen spala, jsem hrozně unavená, furt mě něco bolí (hlava, uši, čelistní kloub,záda...), někdy zhoršené dýchání, horší zrak na dálku,některý dny vysoký krevní tlak, i kašel mě ještě úplně nepřestal, a už si říkám kdy budu mít konečně klid...😤

lv
11. dub 2022

Spíš long covid

starbucks
11. dub 2022

Já jsem prodělala covid v únoru, po deseti dnech a přidal zápal plic. Jsem ko do teď. Jsem stále.na neschopence a budu si trvat na tom, že na ní ještě minimálně do konce dubna zůstanu. Spím.deswt hodin denně, hlava mě bolí co druhý den a neujdu víc jak 2 km.. natož v nějakém tempu, pomalu jak šnek.

martt
11. dub 2022

@klokanka31 Ahoj vím, že tohle asi nechceš úplně slyšet. Ale moje kolegyně z práce mela covid před rokem a úplně ok není do teď.

honatko092
11. dub 2022

První covid v lednu 2021 jsem rozdýchávala 4 měsíce, druhý jsem měla teď tři týdny jsem se léčila a nejsem zdravá. Nasadila jsem vitamíny, hodně vitamínů a uvidíme...

cekamnazazrak
11. dub 2022

@klokanka31 určitě si radši zajdi na celkový krevní obraz a rentgen... kámoška měla covid v druhé vlně a pořád nebyla ok, unavená, pokašlávala... teď měla akutní plicní embolii, několik dní na jip, dlouho v nemocnici, dreny z plic, léky na ředění krve, nic hezkého... a to neměla žádný těžký průběh covidu, jen hodně lehkou chřipku... takže pokud se Ti něco nezdá a necítíš se ok, určitě nepodceňovat a zajít k doktorovi... nevím, kde bydlíš, ale ve větších městech jsou i speciální postcovidové centra... klidně bych zašla přímo tam...

klokanka31
autor
11. dub 2022

@starbucks To mi povídej, taky toho moc neujdu. Jako když musím tak jo,ale jsem pak úplně nepoužitelná.

klokanka31
autor
11. dub 2022

@martt 😯 to není úplně hezká představa

klokanka31
autor
11. dub 2022

@cekamnazazrak To je hrůza, snad tohle se mě týkat nebude 🤔 já neměla bůhvíjak blbý průběh, ale lehký teda taky ne.

mischel117
11. dub 2022

@klokanka31 byla jsem rok po covidu a měla problémy. Čich a chuť oslabené.unava strašná. První 3 měsíce po jsem nebyla schopna fungovat. Manžel doma pomáhal. Oboustranný zápal plic jako bonus.

msgracia
13. dub 2022

My měli covid loni na podzim, slabý průběh. Můj má od té doby problémy s ušima, a Tchán do teď necítí.
Bratranec s manželkou ho měli předloni a do teď úplně necítí. Mamka též předloni a do teď má problémy s dutinami.
Malej to měl s nama a před vánoci měl slabý postcovidovy syndrom, horečky a křeče v nohou a bolesti svalů. Měl antibiotika. Třeba od známých dcera skončila až na kapackach

tasimia
13. dub 2022

@klokanka31 já jsem měla Covid dvakrát v listopadu 2020 a ted v prosinci. Mám problémy s dýcháním, zhoršilo se mi astma, fakt pět schodů a mazec, svírá se mi hrudnik jak kdybych na něm měla váhu - občas se mi sevře, tak že zvracim..Pořád nemám v pohodě čich, oblibene parfémy mi smrdí. Průběh i po očko šílený. Horečky, hlava, bolest kloubu.
Žádná sláva ta "chřipka".

kate02
13. dub 2022

Já měla covid před rokem a stále mám hodně špatný čich.

blazena009
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
amy87
27. dub 2022

Měla jsem Covid 2 x, naposledy začátkem února a vůbec nic to na mém zdraví nezanechalo. Sportuji a jsem co nejvíce na čerstvém vzduchu, beru základní vitamíny, hodně ovoce a zeleniny.

jane46
27. dub 2022

Mela jsem ho v lednu a teprve v breznu jsem vysla kopec od zastavky k nam bez problemu. Unavu citim vic nez driv, ale to nemusi byt jen tim. A posledni tydny hur vidim, ale to taky nemusi byt covidem, to mi jen rikala kolegyne a to ja tyhle zarucene "nasledky" beru s rezervou 🤷