Podvaz vaječníků. Kolik jste platily? Kdy hradí pojišťovna?

melek5
7. únor 2022

Ahoj holky ráda bych se zeptala pokud někdo má podvaz vaječníků kolik jste za to platily a jak vážné zdravotní důvody musí být aby to bylo hrazeno pojišťovnou, děkuji za odpovědi

errol4388
8. únor 2022

@melek5 moje sestra a jedna kamarádka mají podvázané vaječníky a hrazení bylo pojišťovnou v obou případech. U sestry z důvodu roztroušené sklerózy a u kamarádky z panického strachu z porodů (je po dvou těžkých porodech). Samozřejmostí bylo potvrzení o diagnózách od lékařů.

melek5
autor
8. únor 2022

@errol4388 děkuji za odpověď,mě právě hrozí u dalšího těhotenství vypadnutí dělohy rodila jsem teď po sedmé,ale ve zprávě nic o tom nepisou že byl porod takhle náročný že hrozilo že mi ta děloha bypadne,tak teď vůbec nevím jak to řešit PA jasme řekla už prosím nerodte nedopadne to dobře jste mladá nechcete prece být bez dělohy tak já nevím jestli i tohle je zdravotní problém

lv
8. únor 2022

@melek5 je, nech se vyšetřit u gynekologa, popiš problém a zkzs si požádat. Nebo ať jde na sterilizaci partner, nebo se chraňte před početím raději více způsoby. A jinak, myslela jsem si, že máš dcery 3, trojčata, každou se dvěma jmeny, jak je to napsano pod sebou a ne každá zvlášť. 7 děti, jak jsi to kristepane stihla? 🤩

fire85
8. únor 2022

Odstraneni delohy , to nejlepší co můžete udělat, dalsi deti už snad v plánu nejsou

melek5
autor
8. únor 2022

@lv 🤭🤭🤭 mám šest dcer za sebou a manžel prostě chtěl pořád toho kluka takže tak už to chceme ukončit a tak prostě skusim to u gynekolozky po šestinedělí uvidíme

melek5
autor
8. únor 2022

@fire85 ne už další v plánu nejsou chtěly jsme co máme a to je ten vysněný chlapeček ,no na odstranění dělohy jsem nemyslela a asi bych to asi ani nedala spíš fakt přemýšlím o tom podvazu vaječníků

jinajanna
8. únor 2022

Před 3 lety u Apolináře to bylo cca 15 tisíc.