Pocení - hlavně dlaně a chodidla - co zabere?

mickey23
12. čer 2019

Dobrý den, už si nevím rady.
Přišlo léto a já mám už asi pátý rok problém. Strašně se potím.
Hlavně na dlaních a chodidlech. Když si dam ponožky tak je vše v pohodě ale jakmile jsem na nosí potí se mi ruce i nohy i podpaží. Nemáte někdo nějaký typ?

barulina
12. čer 2019

@mickey23 aviril

makronka222
12. čer 2019

Driclor nebo jemu podobny produkty v lekarne. Pouzivas tyden kazdy den, pak ob den. Pak staci 2x tydne a poceni je fuc

mickey23
autor
12. čer 2019

@makronka222 bohužel ten mi nepomohl

verca024
12. čer 2019

A zkousela jsi Eucerin?Ten mi pomaha hezky.Je to neco jako driclor,ale kdo vyzkousel oboji,tak vetsinou si Eucerin chvali,ze je lepsi. 🙂

bayt
12. čer 2019

@mickey23 Botox a je po problému.

calvac
12. čer 2019

@mickey23 mne tez nic nepomahalo. Nakonec mi zjistili hyperfunkci stitne zlazy, pri ktere je nadmerne poceni. Nemas treba problem se stitnou? Dalsi priznaky jsou tres rukou, buseni srdce, padani vlasu, sucha kuze, pozdeji rozostrene videni atd.

dankamaminka
1. črc 2019
Uživatel dankamaminka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dankamaminka.

No já jsem tohle řešila, ale já se potila v noci. Četla jsem zajímavý článek, nechci spamovat, ale přikládám link, mohl by ti pomoct- www.slumberland.cz/magazin/trpite-nocnim-pocenim-nepodcenujte-ho
já jsem měla stresy, takže jakmile jsem polevila, pocení je téměř pryč.

tamaraaa1234
17. dub 2023

@bayt ahoj prosím pomohl ti ten botox, kam ti aplikovali?