Pocení a zimnice. Zažil někdo stále dokola?

mrohmova
3. kvě 2024

Ahoj vnitřní pocení a zimnice jdou u mne ruku v ruce minimálně dvakrát do měsíce, kde fakt i lehnu a prospim i den nebo dva a potím se v kuse aniž bych si vzala jakýkoliv prášek. Takhle už to mám skoro rok s tím že je mi vždycky na chvíli lépe a pak je to zase zpět.nekdy jsou tam pauzy delší někdy kratší. Tlak,cukr i srdce mám v pořádku a momentálně se léčím na reflux, těžko říct jestli to může být tím. Prášky beru tak měsíc dva a zatím sleduju úlevu jen u refluxu ale imunita pořád nic a stále se to vrací.. horší je že u toho občas bývám mimo až téměř na omdlení jako by to byla viróza ale cpr je vždy v normě a nevím jaká viróza by vydržela takhle dlouho de vracet, vitamíny beru všechny možné,na imunitu céčko , hořčík železo..a nic. Zažili jste někdo?
Míša

1pomnenka
4. kvě 2024

Nemůže ta zimnice souviset s alergií? Je to docela časté. Revma to být nemůže?

konidana
4. kvě 2024

@1pomnenka ano take mne napadla alergie, nebo prechod🙄😅

mrohmova
autor
7. kvě 2024

@konidana no na přechod mám ještě brzy a na alergologie jsem byla a jsem alergická jen na trávy které jsou měsíc v roce a nevím o tom že by to bylo spojené s pocením a zimnicí

petramana
7. kvě 2024

long covid?

tereza0111
7. kvě 2024

manzel mel zanet osrdecniku a projevovalo se to zejmena silnym pocenim a zimnici. A nekdy teda bolest / tlak na hrudi, lecil se s tim dele nez rok. Celkem bezduvodne mu vzdycky najednou vyletela horecka a pri ni byl uplne mimo, 2x jsem vydesene volala rychlou a vzdycky mi ho vratili s tim, ze je v pohode, jen asi viroza... Pak to nasel kardiolog, ktery hledal cilene - pri beznem ekg nebo co se to dela na srdce to nenasli a to prestoze ho ta rychla vezla do nemocnice s podezrenim na infarkt... Tak jen navrh dalsiho vysetreni na co se da v ramci patrani podivat