Pleťová kosmetika Bione nebo Ryor, máte zkušenost?

marseluska
26. zář 2016

Ahoj maminky.. chtěla bych se zeptat na zkušenosti s pleťovou kosmetikou Bione a Ryor.. máte zkušenosti?? Jsou dobré??Které by jste daly přednost?? Nebo máte zkušenosti s jinou kosmetikou ale cenově přijatelnou.. na mateřské si moc luxusu dopřát nejde 🙂
Děkuji

basko206
26. zář 2016

Ahoj ja jsem opravdu moc spokojena s ryorem. Mam aknozni plet tak pouzivam mleko a penu a tonikum z rady aknestop. Kamaradka pouziva ci dvoufazovou vodu a na oci odlicovac a je taky spokojena 🙂 a jeste co zasebe mohu doporucit je vse od Canabis 🙂 levna a dobra kosmetika. Jak pece o plet tak o telo 🙂

marseluska
autor
26. zář 2016

Děkuji. Já už moc s akné nebojuji. I když ve svem věku jsem si myslela že ho řesit nebudu vůbec. .mam spis smisenou pleť. Tak ja mrknu na to ryor.. dekuji

chocolady
26. zář 2016

Bione cosmetics - kvalitni za dobrou cenu - mela jsem od nich keratin - za ca 45kc udelal zazraky s vlasy. Dale pletovy krem cannabis - Dobre se vstrebaval, krasne vonel, cena asi 60 kc. Vazelina s konopnym olejem - ca 90 kc - lehce roztiratelna. Za me spokojenost - i slozeni je dobre, prirodni, bez derivatu ropy apod. 🙂

chocolady
26. zář 2016

Jako dalsi dostupna a kvalitni kosmetika me jeste napada Alverde z DM. 🙂

marseluska
autor
26. zář 2016

Já mám s tim bione trochu zkušenosti. A cena i kvalita dobra. Zajímalo me porovnání tech dvou značek. . Bione a ryor která je lepší. . Ale asi to bude srovnatelný. . Dekuji

lv
26. zář 2016

@marseluska prodávala jsem je obě, mě osobně víc sedí Ryor, u Bione jsou produkty, které mě až tak nenadchly a znovu si je nepořídím, jiné zas jo.

kekulice
27. zář 2016

Používám přírodní od Nobilis Tilia z mamadiva, kupovala jsem tam těhotenskou a ted už tam nakupuju pro všechny