Píchnutí hmyzem - reakce. Je to normální?

klokanka31
16. črc 2024

Dneska ráno mě něco píchlo do ruky, nevím co, jestli včela...Bolest jak 🐷, půl dlaně mi ztuhla, slabý otok. Po cca hodině se mi začalo dělat zle, všechno se se mnou houpalo, cítila jsem se zmatená, prostě jak ožralá 🙈 Začala jsem mít pocit že se mi divně dýchá, tak mě táta vzal a odvedl k doktorce. Píchli mi dvě injekce, o něco se to zlepšilo, ale i teď po cca 10 hodinách jsem jak po pořádným mejdanu. Je mi mdlo, chvílema se zamotám, chci něco říct a melu úplně něco jinýho, nebo si nevzpomenu na správné slovo. Je to normální? 🤔 Dostala jsem prášky kdyby to zítra nebylo ještě ok, ale já chci fungovat normálně 😡

bejuna29
17. črc 2024

no hele nevím, zajela bych znovu na pohotovost, nebo si tam aspoň zavolala.... trochu by mě děsilo to, že chceš něco říct a říkáš něco úplně jiného, protože tohle bývá příznak mrtvičky... samozřejmě nemusí, ale tohle bych zrovna tak úplně nepodceňovala...

tereza0111
17. črc 2024

jela bych na pohotovost

klokanka31
autor
17. črc 2024

@bejuna29 Dneska už to je o dost lepší, tak to snad bude dobrý. Ale byla to teda jízda 🙈

hanka_12345
17. črc 2024

Takze anafylakakticky sok? To mel kamaradcin svagr a malem umrel v lese. Volali mu zachranku. Pry o chvilku pozdeji a neprezil by. Taky motani hlavy, nevnimal,nenasli mu tep,mdloba

klokanka31
autor
18. črc 2024

@hanka_12345 To nevím, ale asi přímo tenhle anafylaktický šok ne...