Pálení žáhy po jídle. Neměly jste podobný problém?

gabbbbbb
25. říj 2019

Zdravím.😊 Už pár dní mě pálí žáha po každém jídle co sním..😕
Plus jsem si všimla, že mě bolí záda v dolní části a v podbříšku..🤨
Neměla jste některá z vás podobný problém? Byla bych moc ráda za rady!🙂
Díky. 🙂

zelenaesmolda
25. říj 2019

@gabbbbbb
me v tehotenstvi priserne palila zaha,hlavne po sladkem.nepomahaly ani volne prodejne leky,musel mi dr.napsat nejake sumaky proti paleni zahy,byly na predpis ale pomohly 🙂

widowblack
25. říj 2019

Me ted taky trápí pálení žáhy - naštěstí pomáhá Rennie . 😉

martiniquest
25. říj 2019

@gabbbbbb dost zalezi, jestli jsi tehotna nebo ne. U netehotne je to vetsinou dano nevhodnou stravou (smazene, mastne, sladke). U tehotne utlacovanym zaludkem. V tomto tehotenstvi mi bohuzel nepomaha nic. Minule mi zabiraly mandle.

amazonkajanik
25. říj 2019

Jj, od 8 měsíce jsem nevytahla paty,aniž bych měla u sebe rennie,nebo gaviscon. Ještě bývalo dobré tums. Jelikož jsem na refluktus často trpěla před těhotenstvím,tak to pro mě bylo ještě horší. Ale po porodu klid

gabbbbbb
autor
25. říj 2019

@zelenaesmolda Mě taky na to nic nepomáhá, rennie jsem si vzala, ale po chvilce cumlání jsem musela vyhodit, protože už mi z toho bylo na zvracení..😀 a mléko nepiji abych zkusila to..

gabbbbbb
autor
25. říj 2019

@amazonkajanik Ano, četla jsem že v těhotenství pálí žáha..🙂 a taky, že to i může být příznak těhu.. :D no .. uvidíme.

sobist
25. říj 2019

Mě pálila žáha v obou těhotenstvích a v tom druhém to bylo fakt peklo poslední měsíc, nepomohlo mi nic (v počátcích jedlá soda) a přetrvalo to ještě pár dní po porodu. 🙂

wafina
25. říj 2019

mě pomáha gaviscon. Tři lžičky po každém jídle. Na záda je super jóga pro těhotné (na youtubu je toho tuna).

zelenaesmolda
25. říj 2019

@gabbbbbb
mleko urcite ne!
ono ti sice pomuze v tu chvili ale okyseli zaludek takze ve vysledku je to jeste horsi
pokud je to opravdu nesnesitelne (ja jsem treba v noci ani nemohla spat) tak jdi k doktorovi at ti neco napise.

drep
25. říj 2019

Jedlá soda, sukralfát, inhibitor protonové pumpy. Vyvarovat se dráždivých jídel. Doporučuje se např. Zázvor, mrkev, zelí

wafina
25. říj 2019

@drep zázvor je v těhotenství zakázaný!

drep
26. říj 2019

Ne, není, do dávky 4g se může.

ariadna12
26. říj 2019

Mne radila lekarka nejit si po jidle lehnout a nejist drazdiva jidla.