Padání vlasů po porodu. Co na to pomůže?

pucka08
8. únor 2020

Hrozně mi padají po porodu vlasy a to jsem je měla dost husté.....co pomůže děkuji za rady

barmil
8. únor 2020

Uplne normalni. Meni se zase hormony. Doporucuju zkratit a moc nezatezovat zehlenim, barvenim atd a pridat doplnky stravy pro zensky, vlasy+nehty, je jich hodne. Ja takhle prisla o kudrnatou hrivu.

amazonkajanik
8. únor 2020

Jj,normálka. V těhotenství nepadaly vůbec,tak teď to jde téměř naráz. Někdo má až lysiny a na někom to vidět není

pucka08
autor
8. únor 2020

@barmil děkuji už jsem ostrihana a ani nebarnim a nezehlim něco tedy půjdu koupit

pucka08
autor
8. únor 2020

@amazonkajanik já měla opravdu husté a teď no hrůza.....

petulejan
8. únor 2020

@pucka08 Zkuste Dona Hair,může se i při kojení. Nezastaví padání ale podpoří nový růst. Mě padaly měsíc v kuse,hrůza. Pak to ustalo. Nezbývá než vydržet. Teď mám podrustky až hrůza 😊

handulkak
8. únor 2020

@pucka08 měla jsem po prvním porodu. Brala jsem vitaminy na vlasy, ale nic. Pak jsem sehnala Klorane sprej a super. Tam kde jsem neměla - za cca měsíc už pomalu rostly. 🙂

ira82_ra
8. únor 2020

@handulkak a který to prosím je konkrétně?

handulkak
8. únor 2020

@ira82_ra mám i šampon, ale hrozne mě po něm svedi hlava, ale sprej úplně v pohodě. 🙂

veronika8808
8. únor 2020

Měla jsem tem samy problém.U mě to vyřešil Biosil

setba
8. únor 2020

Vydržet. Chce to čas, nic víc. A jak psaly holky moc nezatěžovat. Výživu, kvalitní péči.

amazonkajanik
8. únor 2020

@pucka08 u mě to naštěstí není nijak tragické, ale ještě v těhotenství jsem trpěla. Nosím podhol a ségra mě odmítla stříhat,dokud neprojdu tím padáním vlasů,aby mě tam něco zbylo. Tudíž jsem vypadala jak magor,do culika dát nešlo,půlka z toho trcela ven. Od narození mám strašně moc vlasů a vyholit půlku hlavy bylo vysvobození ...

kaja2016
9. únor 2020

@pucka08 Tez jsem mela. Myslim, ze ti je tim, ze od poloviny tehu se hodne zlepsuje kvalita a prohustuji. Pak se to vraci do smutneho normalu.-)

kocila
9. únor 2020

@handulkak za cas se zase vlasy zahusti...je to normlani 😉

sarrita
9. únor 2020

Chce to čas... Z vitamínů na vlasy mi jako jediné pomohlo Vlasové hnojivo. Dělá se i šampón, ale ten jsem nezkoušela.