Otok anebo uzlina?

24. črc 2022

Dobré ráno sa praje . Mám na Vás prosbu , ak máte niekto skúsenosti, rady , čokoľvek iné tak mi to napíšte. Dnes večer som si všimla nenápadný a nebolestivý opuch (pravdepodobne to je uzlina) je to mäkké. Nemám žiadne náznaky, že by som išla byť chorá a taktiež pri chorobe som nikdy nemala zväčšené uzliny. Preto som sa na Vás obrátila, či náhodou mi niekto nevie pomôcť. Ďakujem .

lilian2111
24. črc 2022

Určitě tě to už taky napadlo, ale řesila bych hned v pondělí u dr, přijde mi to jako nateklé uzliny….
Držím palce ať to nic není

nitii
24. črc 2022

Též doporučuji hned zítra navštívit lékaře.. Nemusí to být nic, ale při nebolestive zvětšené uzlině je jistější nechat to hned zkontrolovat..

optimistic
24. črc 2022

Nebolestivá zvětšená uzlina = jít k lékaři. Kdyby byla bolestivá, ještě bych vyčkala...

autor
24. črc 2022

Ďakujem veľmi pekne 🙏 tiež myslím na to čo vy , len mi to nedá, že to je mäkké a neohraničené pritom keby som to mala tak by hrča bola tvrdá nie? čítala som o lymfómoch len , že poväčšine sú to tvrdé hrčky...no uvidíme, skočím ku lekárovi...na druhej zase strane krku mám akoby tiež nejaký mäkký útvar, pripomína mi to hrčku tiež 🤷🏽‍♀️

optimistic
24. črc 2022

Dle fotky je vidět i druhá str, asi to bude symetrické. Nejspíš to bude ok, ale raději zkontrolovat 🙂