Ortopedické podložky a podlahy. Máte zkušenost?

klarahavlova
9. srp 2024

Máte zkušenosti s různými značkami ortopedických podložek (Muffik, Ortodon, Ortonature, Ortek apod.)? Jsou v nich nejaké rozdíly? Potřebuji koupit větší sadu a moc se v tom nevyznám.
A nenarazili jste na nějakou levnější ale kvalitní variantu? Za větší sadu těchto známých značek je to docela pálka a na bazarech se nic moc nedá sehnat.

dashyyy
9. srp 2024

rozdíly nevím, ale máme doma už spoustu let muffika, cestoval různě i po známých a celá sestava je pořád jako nová, fakt za ty roky drží krásně

mabs
9. srp 2024

@klarahavlova Taky bych potřebovala,a le ty ceny jsou příšerné. Vždyť je to jen kousek gumy.

jannym
9. srp 2024

Taky mame muffika, 5 let, mame tri tvrdosti, ty nejtvrdsi jsou trochu osoupane, jsou super, vyuzivame u syna v ramci cviceni od fyzioterapeutky

telios
9. srp 2024

My máme Othopuzzle a spokojenost 🙂 mě se je podařilo sehnat ve vyprodeji za pár kaček až jsem koukala. Uvažuju, že dokoupím další o této značky 🙂

fifinka2020
9. srp 2024

@klarahavlova dělala jsem před rokem výzkum a Muffik vyšel nej.. tím, jak je takový pružný, je to fakt příjemný. Děti to miluji.... já hledala a občas se objeví sada z bazaru (jako nova) za dobrou cenu, takže dá se občas koupit lip