Opakované záněty v pánevní oblasti. Proč?

95newmommy2020
20. čer 2020

Ležím si právě v nemocnici se zánětem dělohy, už druhým od porodu. První se vyřešil antibiotikama a domu, to bylo v březnu. Teď to mám znova v plné parádě, akorát ze antibiotika do žíly. Je to už nekolikatej zánět.
Během 7 let jsem měla 8 gynekologickych operaci a nevyhla se mi jedna ani v těhu. Nechápu to, ani ne ve 25 letech ?
To, ze mám antibiotika do žíly, břicho samou jizvu, divnej cyklus, bolesti se dá. Ale to že jsem teď odloučená od 4,5 měsíčního dítěte fakt dobře nenesu. Dá se tomu do budoucna nějak předcházet ?

amazonkajanik
20. čer 2020

@95newmommy2020 jak předcházet nevím,ale držím palce,ať si brzy v pořádku a doma u svého drobečka ♥️

aselluska
21. čer 2020

@95newmommy2020 nevím úplně přesně, jestli je to tvůj případ, ale u Dr běžela reklama na Wobenzym, pořád dokola opakovaly něco o zánětech

amazonkajanik
21. čer 2020

@aselluska wobenzym je akorát drahá sr.ka. Švagr si to koupil,aby se lépe zhojil po operaci,ale často opakované záněty ledvin mu to tedy nevyřešilo. U něj je to teda i životním stylem a stravováním. Cpe se sladkým skoro po kilech a to je pro zánět živná půda ...

atomix
21. čer 2020

To musí říct doktor a ne maminy na internetu. 🙄

aselluska
22. čer 2020

@amazonkajanik mě to teda pomohlo na zánět šlach a žil z manuální práce, ale tam to vyloženě bylo na gynekologické záněty, drahý to je ...

amazonkajanik
22. čer 2020

@aselluska stačí si přečíst složení a člověk zjistí,že to až takový zázrak není,třeba uváděný rutin je v pohance a hroznech. Na všelijaké záněty v počátku,kdy ještě není třeba atb je dobrý česnáček lékařský .