Odstranění hemeroidů, střední Čechy - kam jít?

anetka1701
25. bře 2018

Po třetím těhotenství se problém stal akutním a musím ho urychleně řešit. Google moc neporadil recenze na jednotlivá pracoviště a tak se ptám... Kde si nechat odstranit hemeroidy v Praze nebo středních čechách (ideálně směr východ)? Našla jsem i soukromé kliniky, půjdu klidně i tam, na penězích mi (tolik) nezáleží, ale ráda bych zkušenosti a vlastní poznatky. Klidně do SZ 🙂 Musím se konečně rozhoupat a co jsem tak sledovala diskuse, tak zásadní je vybrat dobré pracoviště... Díky moc všem za zkušenosti 🙂

verunka_korunka
25. bře 2018

@anetka1701 neodstranovali primo hemoroidy, ale nejaky vyrustek a cevni pletenec. Byla jsem na klinice v praze palace atena. Mudr. Klein me operoval, chodim k nemu do soukrome ordinace na proktologii.

anetka1701
autor
25. bře 2018

@verunka_korunka a to zrovna vypadá docela dobře, koukám na to 🙂 Díky za tip 🙂

verunka_korunka
25. bře 2018

@anetka1701 toho opravdu muzu doporucit. Hledala jsem dlouho a mela negativni zkusenost jinde, ze jsem se bala vubec na proktologii jit. Predcasny porod dcerky me donutil s tim neco delat a jsem rada, ze jsem si ho vybrala 🙂

anetka1701
autor
25. bře 2018

@verunka_korunka no já nechci negativní zkušenosti, tak právě hledám takhle... Jsem to furt neřešila - stačili mastičky a dubová kůra, ale to třetí těhotenství to dodělalo takovym stylem, že už fakt musím, to už se mastičkama nesrovná...