Oční klinka Oftum Praha - laserová operace očí

petule12
27. črc 2015

Měla bych dotaz, zda máte někdo zkušenosti s touto klinikou? Zvažuji laserovou operaci očí a čert aby se v tom vyznal 🙂 Případně máte někdo zkušenosti s operací ať už pozitivní nebo negativní?

cepanka
28. črc 2015

Ja byla v unoru v hornich pocernicich..a vidim..:D

petule12
autor
29. črc 2015

holky nikdo nikdo žádné zkušenosti?

cepanka
29. črc 2015

@petule12 co by te konkretne zajimalo?

petule12
autor
29. črc 2015

@cepanka no hlavně zkušenosti v oftum a pak jestli vše v pohodě a tak 😉

cepanka
29. črc 2015

@petule12 mam zkusenosti s OKHP... Ale bude to podobne.. ten den jsem rikala, ze bych na to uz v zivote nesla..ale vyspala jsem se a v pohode... Ted jsem rada, ze jsem to podstoupila a doufam, ze ucinek bude na dlouho, ac je tam zaruka..

petule12
autor
29. črc 2015

@cepanka jaký typ operace jste podstoupila?

petule12
autor
29. črc 2015

@cepanka OKHP je co? 🙂
v oftum nabízí nějako levnější bezkontaktní metodu a pak Z- lasik 6D nebo jak se to jmenuje

petule12
autor
29. črc 2015

samozřejmě jsem pročetla diskuze různé a spoustu příspěvků OK a některé teda zase pak hororové....
i já se rozhoduji dlouho, dlouho.....přeci jenom má člověk strach, že to jsou oči 😉

luciksima
29. črc 2015

Ahojky já byla na laseru před 3 rokama u nás v Plzni v oftě a jsem nadmíru spokojená a chválím každému!samotný laser byl cca.za 15min. hotový cca. týden byl teda zlý ohledně světla hrozně mi vadilo i světlo doma no do dnes mi vadí sluníčko,ale sluneční brýle pomůžou já jsem spokojená být bez brýlý je pro mě zázrak měla jsem 11.5 a 10,5 dio. a mám 0 a 0,5 říkali mi,že to 10% nebude,ale jsem ráda,že jsem na něj šla!

cepanka
29. črc 2015

@petule12 ja jsem se rozhodovala dobre 3 roky🙂 byla jsem na femto lasic.. okhp = ocni klinika horni pocernice..najedte si na jejich webovky, je tam video operace, kazdy mesic maji refrakcni vikend se slevou... Pristup super... Po zakroku jsem se vyspala, vecer jsem videla jakpod vodou, druhy den jakobych mela rasu v oku a pak uz super...svetlo mi nevadi, dokonce ani,kdyz sviti slunce nepotrebuji slunecni bryle, coz se divim..

petule12
autor
29. črc 2015

@luciksima
@cepanka holky diky. Je to des se rozhodnout. prave jsem pred rozhodnutim jestli koupit nive bryle nebo se na to vykaslat a rozseknout to a jit konecne do toho 😉

petule12
autor
29. črc 2015

@luciksima a to byl nejaky ten lasik nebo neco jineho?

mercedesse
29. črc 2015

@petule12 na operaci oči pozor, v FN na Karlaku me před ní vyloženě varovali. Jde hlavně o kšeft. Kolem 35let úplný nesmysl. Mění se pružnost rohovky a účinek může být nulový. Samozřejmě ti ji každá klinika doporučí. Jsou to pro ně peníze. Je to spíš pro lidi, co mají hooodne dioptrií. pak to může pomoci

petule12
autor
29. črc 2015

@mercedesse no prave ze furt resim ale byt brz bryli je tak lakave 😉 tech 35 myslis 35 a vice uz ne nebo jak?