Najednou se mi rozhodil cyklus. Čím to může být?

oren
20. únor 2024

Zdravím, z ničeho nic se mi rozhodil menstruační cyklus. Vždy jsem to měla tak kolem 28 dni +/- 3 dny a najednou poslední dva cykly úplně mimo, 38 dní pak jsem to dostala už po 16 dnech a teď už je zase 35. den a nikde nic. Nevím co si o tom myslet. Je mi 39. To už mi začíná přechod nebo co 🤔 stalo se to některé z vás. K doktorce půjdu, ale chtěla jsem ještě počkat na tenhle cyklus. Jestli se ho teda dočkám. Žádné jiné problémy nemám, možná trochu tlak v podbřišku jako bych to měla dostat. Ale nevím jestli to není spíš z nervů jak na to teď musím furt myslet.

barmil
20. únor 2024

@oren stalo. Souviselo to se stresem, když se odstranil stres, srovnal se zas cyklus. Taky jsem to měla 26/28, pak najednou 18, 24, 17, 30..

oren
autor
20. únor 2024

@barmil když já si vyloženě nepřijdu vystresovaná. Jako mám takové všelijaké myšlenky ohledně financí, hledám si teď novou práci, myslím na to jestli ještě mít druhé dítě a tak. Ale že by mi to až takhle ovlivnilo cyklus 🤔

barmil
20. únor 2024

@oren u mě to byl stres z úmrtí tatínka. Taky jsem si myslela, že dobrý, ale cyklus a padání vlasů a po 4mes totální kolaps mě přesvědčily o opaku.

oren
autor
20. únor 2024

@barmil tak to mě mrzí, že jste přišla o tatínka. Mě právě taky padaly vlasy asi tak půl roku zpět, ale cyklus jsem měla v pohodě. Vlasy přestaly padat a cyklus se rozhodil.

petlep
20. únor 2024

@oren můžu se zeptat jak silnou a kolik dní jsi měla menzes po těch 16ti dnech? Děkuji

gdpr
20. únor 2024

Ja by som to radšej riesila s dr žena má mať za rok 11-13 cyklov v rozmadzi 21-35 dní. Mne nikdy nechodí presne na den stále je to +-3dni a ak nraz-2x do roka (nie za sebou) sa stane, ze príde inak neriesim ale toto by som konzultovala s Dr predsa budeš mat lepšiu istotu ako takto cez internet pretože ani ten 16 ani 38 dňový cyklus nebol "tabuľkový"

oren
autor
20. únor 2024

@petlep uplne jako obvyklou menstruaci, 7 dni, normalni intenzita. Ze zacatku slabsi, 3 den silna a pak doznivani.

oren
autor
20. únor 2024

@gdpr ja pujdu ke svoji doktorce urcite. Jeste pockam do konce tydne jestli to zase nebudu mit po tech 38 dnech. Pak se objednam. Spis me zajimalo jestli se to nekomu taky takhle stalo.

petlep
21. únor 2024

@oren dekuji za odpoved. Ja se prave potykam s necim podobnym. Proto me to zajimalo.