MS po revizi. Kdy řešit a jít na gyndu?

reeeza
21. říj 2024

Holky 6 týdnů po revizi a furt ms nikde.

Kdy bych to měla začít řešit a jít na gyndu?

Mohly by pomoci bylinky...jaké? Kontryhel? Kdy a jak ji případně brát, až do ms?

rosalindamelinda
21. říj 2024

@reeeza ? po revizi? jejda, copak se stalo, myslela jsem, že ty jsi těhotná po dlouhé době, dlouhém snažení? jednou si tady dávala diskuzi, jak jsi měla krásně pozitivní test a že si tě hned zapsali jako těhotnou... tyjo, tak to je mi líto, že to nedopadlo...
Po revizi by se měla dostavit MS 3-4 týdny, mě se teda dostavila normálně. 28 dnů po revizi, takže přesně 4 týdny. Určitě bych si aspoň zavolala na gyndu a zeptala se, co a jak. Možná to chce UZ kontrolu sliznice, agolutin apod. O kontryhelu se taky poraď s OG 😉 není dobré, aby člověk do sebe začal hned valit bylinky, aniž by se s někým poradil, s lékařem, lékárníkem, bylinkářem. Hlavně to taky nemíchat ještě s kapkama apod.

lencaa11
21. říj 2024

@reeeza 4-8 týdnů může Ms přijít záleží kdy se obnoví sliznice zatím bych pockala není kam spěchat tělo není stroj

rosalindamelinda
21. říj 2024

@lencaa11 čekat 8 týdnů se mi zdá moc? neřeknu to šestinedělí, ale 2 měsíce??? jako, může čekat dál, ale minimálně bych si aspoň zavolala na ti gyndu a zeptala se. Ale stejně se po každém 6-nedělí chodí na gyndu na kontrolu ne...takže proč by tam nemohla i zajít.

lencaa11
21. říj 2024

@rosalindamelinda ano většinou lékař chce kontrolu po 6 týdnech a tím pádem zjistí zda je vše ok tak ono každé tělo se regeneruje jinak a pokud lékař nic nenajde tak stejně žena čeká na to až bude sliznice připravena což právě může klidně bejt u každé ženy jiné každý lékař udává jiný termín 4-8 týdnů

reeeza
autor
21. říj 2024

Tak já tomu dám ještě týden 🙂

rosalindamelinda
21. říj 2024

@reeeza co se vlastně stalo, že došlo k potratu? když jsi konečně otěhotněla, jestli se teda můžu zeptat? myslela jsem, že u tebe je všechno v pořádku....

reeeza
autor
22. říj 2024

Dostala jsem trombózu žilních splavů z mozku kvůli estrogenu, který jsem brala kvůli KET. Musela jsem často na CT, Magnetickou resonanci, brala jsem spoustu léků na nokest. Pak jsem měla sraženiny I v děloze. Mimi bojovalo ale bylo toho na něj moc..:(